Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 82
 1. #41
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Me pelqeu shume ky filmi qe pash sot Bride and Prejudice...Romantic Film...shume i bukur...me ka pelqyer shume...megjithse e kam pare shume here....


 2. #42
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....arome gruaje....me al pacino !!!!!!!!!!!!

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1 film horror The Wicked ka me ma thy sa ta mar!

 4. #44
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mr and Mrs Smith...shume i bukur...fantastik do thoja!....

  hit-mr_and_mrs_smith_11-431x300.jpg........mr-and-mrs-smith-8-2-10-kc.jpg

 5. #45
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Pulebardha dhe 7 xhuxhat

  kete do thoja une

 6. #46
  i/e rregjistruar Maska e platia100
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dhe mua meleqen shum e bukur

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Sleep Tight 1 nder filmat qe me ka pelqyer me se shumti! Shum shum shum film i bukur! Ju rekomandoj ta shikoni sepse me t'ver8 ja vlen!

 8. #48
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me pelqen shume filmi "Shall We Dance"....shuuuuuuume i bukur...nejse...une keto tipe filmash adhuroj...ku ne qender jane kercimet...Tangoooooo........i adhuroj...jam e apasionuar pas tyre!....

  1-Richard Gere
  2-Jennifer Lopez
  3-Susan Sarandon

  movie_40230.jpg

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...eshte vertete film i bukur......edhe mua me pelqen.....

 10. #50
  i/e rregjistruar Maska e platia100
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dhe mua me pleqehu shum ky filem esht shum i bukur

 11. #51
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Eshte serisht nje film shume i bukur Indian...qe mua me pelqen shume...dhe e pash sot...e adhurova...kaq mund te them...iu sygjeroj ta shihni pasi eshte me te vertet shume i bukur!...

  KUCH NAA KAHO...Titulli i filmit

  1-Abhishek Bachchan Raj
  2-Aishwarya Rai Namrata Srivastav

  Kuchnaakahoalbumcover.jpg

 12. #52
  i/e rregjistruar Maska e platia100
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dhe mua me pleqehu shum ky filem esht shum i bukur

 13. #53
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Why Did I Get Married?......shume film fantastik.....shume me pelqen....e kam pare shpesh...eshte ne dy pjese....

  Aktoret:

  Tyler Perry as Dr. Terry Brock Pediatrician,

  Janet Jackson as Dr. Patricia Agnew Psychologist,

  Jill Scott as Sheila Housewife,

  Malik Yoba as Gavin Agnew Architect,

  Sharon Leal as Dianne Brock Attorney,

  Tasha Smith as Angela Williams

  Michael Jai White as Marcus Williams

  Richard T. Jones as Mike Entrepreneur,

  Lamman Rucker as Troy Jackson

  Nuk di,por me pelqen me teper sepse ne secilin prej cifteve ka dicka reale....por e nderthurur me sekuenza gazmore....do t'iua sygjeroja.....

  hahahahaha cifti me i lezetshem eshte Angela dhe Marcus....o zot...qeshja me lot kur i shihja....hahahahahaa

 14. #54
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  City of angel
  Gladiatori
  Dear John
  dhe Watchman thash me shume nga 1 por kam harruar dhe shume te tjer

 15. #55
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Why Did I Get Married?......shume film fantastik.....shume me pelqen....e kam pare shpesh...eshte ne dy pjese....

  Aktoret:

  Tyler Perry as Dr. Terry Brock Pediatrician,

  Janet Jackson as Dr. Patricia Agnew Psychologist,

  Jill Scott as Sheila Housewife,

  Malik Yoba as Gavin Agnew Architect,

  Sharon Leal as Dianne Brock Attorney,

  Tasha Smith as Angela Williams

  Michael Jai White as Marcus Williams

  Richard T. Jones as Mike Entrepreneur,

  Lamman Rucker as Troy Jackson

  Nuk di,por me pelqen me teper sepse ne secilin prej cifteve ka dicka reale....por e nderthurur me sekuenza gazmore....do t'iua sygjeroja.....

  hahahahaha cifti me i lezetshem eshte Angela dhe Marcus....o zot...qeshja me lot kur i shihja....hahahahahaa
  e kush te tha te martoheshe???

 16. #56
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  e kush te tha te martoheshe???
  hahaahahhaah mami me babin .....po ty kush te tha ty?....

 17. #57
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Filma qe me pelqejne jane shume...do te vecoja filmat romantik...jam e dashuruar pas tyre,por dhe filmat e bollywood-it jane te bukur.

  Something Borrowed

  A little bit of heaven

  Ghost

  Gjuetari i Balonave

  Step up 4

  Ana Karenina

  One day

  Lol

  the last song etj etj etj....eshte nje liste e tere...

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahaahahhaah mami me babin .....po ty kush te tha ty?....
  Shpirt une jam beqare...ne dokumenta...

  - - - Updated - - -

  e solle koken ti????

 18. #58
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahahahahahhaa te hengert ty pa....me gjithe dok....

  e solla moj xhan e solla....si te kam ty mire?...me mori malli moj...ku ishe...apo doli dielli andej....

 19. #59
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  mire ....gjalle e keq... doli dhe dielli oj ti goce doli

 20. #60
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahaahhahaha gjalle e keq....jalla moj gra...si nuk u kenaqem njehere une dhe ti.......gjithcka na duket bloz moj moter pse keshtu?....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Kush e pelqen Gangnam Style
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:41 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM