Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 82
 1. #61
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7

  Receta Gatimi

  po ti ishe HAPPY MI GRU...

 2. #62
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  blow.......superfilm,!

  kam shume qejf filmat bazuar ne ngjarje te verteta.

 3. #63
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  filmat horror edhe dramė m'pelqejn me shum, por i shoh edhe aksion, komedi, te vizatuar etj...

 4. #64
  i/e rregjistruar Maska e platia100
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  une dua filma shum te vjetra te perkethyera shqip

 5. #65
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14


  Il Bisbetico Domato


 6. #66
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Zakonisht Aksion , komedi

 7. #67
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Un nuk para behem mukajet te shoh filma....po kur shooooh....di ca shoh ahahaha
  3 idiots ......filem i papar !!!!!

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  "Dear John".....Shume film i bukur....me pelqejne shume keto filma keshtu!....

  Channing Tatum - John Tyree

  Amanda Seyfried - Savannah Lynn Curtis

 9. #69
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Gjuetari i balonave me pelq shume por dhe shumeeeeeeeeeeeeeeeeeee te tjer

 10. #70
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  "Dear John".....Shume film i bukur....me pelqejne shume keto filma keshtu!....
  edhe une do e vecoja Dear John

 11. #71
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  City of angels

 12. #72
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  o zot kam pare nje film te bukur dje...thjesht i bukur "Heathcliff:"...sa i bukurrrrrrrrrrrrr ...

  Mel Blanc as Heathcliff

 13. #73
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mine Vaganti....

  1-Riccardo Scamarcio: Tommaso Cantone...(ky aktori sa i bukur eshte dreqi......ka ca sy...)

  2-Nicole Grimaudo: Alba Brunetti

  hahahahhaa nuk mund te them se me pelqen jasht mase...por eshte fantastik...si gjithe filmat Italian...ka sekunza humori...por edhe nje perballje me realitetin e ashper ne te cilin jetojme....

 14. #74
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e kom mar 1 "Meine erste Liebe" (Dashuria ime e pare) po akoma s'pata kohe t'a shoh!

  Po mendoj sonte mbase do e shikoj... Eshte film i bukur (se e kam pare trailer).

 15. #75
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me duket se e kam thene, por si perher: Intouchables


 16. #76
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me duket se e kam thene, por si perher: Intouchables

  Shum film i bukur ky

 17. #77
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me duket se e kam thene, por si perher: Intouchables
  sa i bukur qe ishte

  qfar shprese i dha per jet ''nje njeri i pavler ''

 18. #78
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  sa i bukur qe ishte

  qfar shprese i dha per jet ''nje njeri i pavler ''
  Eshte histori e vertet ne fakt...

 19. #79
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  Il Bisbetico Domato
  Sa i madh qe eshte...

  "lui: ma tu mi prendi la mano, perche?!
  lei: in segno d'affetto... ti dispiace?
  lui: no, pero poi quando mangiamo me lo lasci "

  hahahhaah

 20. #80
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Street Dance 2....Me pelqen jashte mase ky film...e pash dje...dhe shume i bukur!...

  Falk Hentschel as Ash, (protagonisti)

  Sofia Boutella as Eva, (Salsa/Latin dancer and romantic )....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Kush e pelqen Gangnam Style
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:41 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM