Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 82
 1. #1
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Arrow Kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase??

  Receta Gatimi

  PER FORUMISTAT QE NUK PERTOJNE TE SHKRUAJN ..........
  Ne kete teme dua te pershkruani nje film qe e keni pare & sa her e shikoni nuk lodheni kurr duke e pare !!!!! nuk ka rendesi sa vite ka , mundet te jene akoma & kuklla qe i shikonit ne mosh te vogel Rendesi ka vetem qe sa her e shikoni ate film ndiheni mire & nuk ju merzitet kurre
  shkruani emrin e filmit & mbrapa shkruani permbajtjen e filmit , sa me shume te shkruani aq me mire & per ne qe nuk e dijme filmin
  KUJDES !!!!!! MOS VENI LINK
  THJESHT MENDONI QE ( & TE TJERE ) UNE FILMIN NUK E KAM PARE & ME BENI TA KUPTOJ ME ATA QE SHKRUANI

 2. #2
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Arrow kush eshte filmi juaj qe ju pelqen jasht mase ??????

  PER FORUMISTAT QE NUK PERTOJNE TE SHKRUAJN ..........
  Ne kete teme dua te pershkruani nje film qe e keni pare & sa her e shikoni nuk lodheni kurr duke e pare !!!!! nuk ka rendesi sa vite ka , mundet te jene akoma & kuklla qe i shikonit ne mosh te vogel Rendesi ka vetem qe sa her e shikoni ate film ndiheni mire & nuk ju merzitet kurre
  shkruani emrin e filmit & mbrapa shkruani permbajtjen e filmit , sa me shume te shkruani aq me mire & per ne qe nuk e dijme filmin
  KUJDES !!!!!! MOS VENI LINK
  THJESHT MENDONI QE ( & TE TJERE ) UNE FILMIN NUK E KAM PARE & ME BENI TA KUPTOJ ME ATA QE SHKRUANI
  edhe shkruani pse ju pelqene ky film kaq shume
  kush eshte personi qe ju pelqene & perse ?
  cfar pjes e filmit ju pelqene ?

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pse te mos vem link ?!?!?!?!.....

  ky esht filmi dhe pj qe sa her e shikoj shkriheem

 4. #4
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  filmi im qe me ben mos te lodhem kurr sa here e shikoj eshte THE SIXTH SENSE
  eshte me nje psikolog , i cili i jep fjalen nje femije ( me probleme ) qe do ta beje mire ..... por nuk e mbajti fjalen :/
  keshtu qe mbas vdekjes se tij , ai ndimon nje femi tjeter ( qe shikon njerz te vdekur ) qe te perballoj realitetin & ta ndimoje mos te kete frike
  keshtu e ndimon kete femi , por pa e ditur qe kishte vdekur ,
  ne fund te filmit e kupton qe eshte i vdekur , por ne fund e ka ndimuar & djalin e vogel te perballoj friken e vet
  ajo qe me pelqen shum eshte pasioni qe kishte per punen e tije , qe akoma & mbas vdekjes se tij ndimoje nje djale qe te behet mire
  me pelqevi & kur i dha fjalen djalit tjeter qe do ta beje mire por nuk e mbajti ....... mbas vdekjes se tije i dha fjalen djalit te vogel & ai ju pergjigj " jo ti nuk mundesh te me ndimosh" ... por prape nuk e vuri poshte !

 5. #5
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse te mos vem link ?!?!?!?!.....

  ky esht filmi dhe pj qe sa her e shikoj shkriheem
  sepse nuk mundem t kuptoj cfare te pelqevi nga filmi
  dua ta kuptoje filmin nga ato qe me thua ti
  plzzzzzzzzz ............ do ta besh nje prove ?????? po nuk pertove
  pershkruaj filmin qe te pelqen jasht mase , & person te pelqevi & pse , skena me e bukur e filmit
  cdo gje qe te vjen ne mendje sa her mendon kete film

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Paj tash kom pa shum filma... spo di cilin me cek qe ka qen ma i miri, po AVATAR m`ka pelqy shum

  edhe HORROR me ti shti ethet e se premtes Paranormal Activity 1 & 2

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe mua me pelqen teper ky film bessy ...e kam paree disaa heree eshte njeri nder favoritet e mii...por filmi qe me se shumtii une e duaaa eshtee eshtee ''china dolls'' eshte nje film qe thjesht nuk ngopem se shikuarii...behet fjale per disaa vajzaa te voglaa qe i marrin nga familjett e tyre ne mosh te re,dhe i japin mesimee qe ne femijri te behn prostitutaa dhe vrasese profesionisteee..por vetem njera nder te gjith vajzatt i shpetonn funditt tragjik qe kan atoo..pasi pas shum vite duhet te luftojn me njera tjetren per mbijetes..dhe pasii i shkatrron edhe iniciatoret e rrembimit te tyreee kthehet ne familjenn e saj.ku ata e mndonin te vdekur...

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Ka shume, por ne kete momen me kujtohet Mel Gibson Braveheart ky eshte nje nder te pelqyerit e mi

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Zhade fiksim fare ka qene,te gjithe grate para TV i lente,me zor e prisnin,Zhade dhe Lukas..


 10. #10
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gona123 Lexo postimin
  edhe mua me pelqen teper ky film bessy ...e kam paree disaa heree eshte njeri nder favoritet e mii...por filmi qe me se shumtii une e duaaa eshtee eshtee ''china dolls'' eshte nje film qe thjesht nuk ngopem se shikuarii...behet fjale per disaa vajzaa te voglaa qe i marrin nga familjett e tyre ne mosh te re,dhe i japin mesimee qe ne femijri te behn prostitutaa dhe vrasese profesionisteee..por vetem njera nder te gjith vajzatt i shpetonn funditt tragjik qe kan atoo..pasi pas shum vite duhet te luftojn me njera tjetren per mbijetes..dhe pasii i shkatrron edhe iniciatoret e rrembimit te tyreee kthehet ne familjenn e saj.ku ata e mndonin te vdekur...
  OK !
  sipas psikologjise , filmi qe na prek shpirterisht aq shume eshte ai film qe i afrohet me shume jetes tone , mendimeve tona edhe bashkohesh me nje nga harakteret e filmit !
  Shpesh her ndollet te shikojme te njejten film & ta themi ndryshe ...... arsye se cdo njeri mban mend ate qe i pelqen me shume
  Une filmin nuk e kam pare por me keto qe shkruajte do mundohem te gjej harakterin tend keshtu qe mund te them
  Je nje person me harakter te forte , nese vijne momente qe dikush do te hedhi poshte ose mundohet te shkeli me kembe , & sikur te humbesh nuk do te rrish me aq po do te besh te pamunderen te hikesh nga nje situate e veshtire , akoma mund te mendosh te arritesh & ne pozicionin te shkaterrosh personin qe te ka demtuar !
  per ty ka shume rendesi jeta & kur flasim per momente te veshtira mbijetesa per ty eshte gjithcka ...... te fitosh
  Mesa kuptoj per ty ka rendesi familja , ti mendon se ata nuk e dijne se sa e forte je shpirterisht por dikur do te shikojne qe je e afte te perballosh jeten tende ...nese nuk e ke treguar deri tani
  Ne fakt sa her e beje kete gjithmon i gjej te gjitha por eshte ndryshe kur ke nje person perpara... flet me shume & shikon & menyren qe flet ....por thjesht doja ta pervoja nese mundet & keshtu te behet !!!!
  Nuk e dije nese gjeta gje apo hic ...por kur lexova ate qe the & pash foton tenda majtas vetem per nje gje jam 100% e sigurte ....Qe JE 1 PERSON DINAMIK ME HARAKTER TE FORTE & NUK E VEN LEHT POSHT !!!!
  tani sdi gje se sa rashe brenda ???? apo hic :/

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Zhade fiksim fare ka qene,te gjithe grate para TV i lente,me zor e prisnin,Zhade dhe Lukas..

  Haha Zhade edhe un e shikoja kete atehere

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  OK !
  sipas psikologjise , filmi qe na prek shpirterisht aq shume eshte ai film qe i afrohet me shume jetes tone , mendimeve tona edhe bashkohesh me nje nga harakteret e filmit !
  Shpesh her ndollet te shikojme te njejten film & ta themi ndryshe ...... arsye se cdo njeri mban mend ate qe i pelqen me shume
  Une filmin nuk e kam pare por me keto qe shkruajte do mundohem te gjej harakterin tend keshtu qe mund te them
  Je nje person me harakter te forte , nese vijne momente qe dikush do te hedhi poshte ose mundohet te shkeli me kembe , & sikur te humbesh nuk do te rrish me aq po do te besh te pamunderen te hikesh nga nje situate e veshtire , akoma mund te mendosh te arritesh & ne pozicionin te shkaterrosh personin qe te ka demtuar !
  per ty ka shume rendesi jeta & kur flasim per momente te veshtira mbijetesa per ty eshte gjithcka ...... te fitosh
  Mesa kuptoj per ty ka rendesi familja , ti mendon se ata nuk e dijne se sa e forte je shpirterisht por dikur do te shikojne qe je e afte te perballosh jeten tende ...nese nuk e ke treguar deri tani
  Ne fakt sa her e beje kete gjithmon i gjej te gjitha por eshte ndryshe kur ke nje person perpara... flet me shume & shikon & menyren qe flet ....por thjesht doja ta pervoja nese mundet & keshtu te behet !!!!
  Nuk e dije nese gjeta gje apo hic ...por kur lexova ate qe the & pash foton tenda majtas vetem per nje gje jam 100% e sigurte ....Qe JE 1 PERSON DINAMIK ME HARAKTER TE FORTE & NUK E VEN LEHT POSHT !!!!
  tani sdi gje se sa rashe brenda ???? apo hic :/
  edhe unee vete sdo e kisha shpejguar me mir...bravvoo..je 1shh...

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm filmin qe e kam par dhe nuk jam merxitur se pari me jave te tera ka qen A WALK TO REMEMBER ...
  ishte historia e nje vajze te semuar me tumor e cila dashurohet me nje djal ne gjimnaz ... nga jeta e saj i kishte mbetur vetem nje vit kohe dhe ajo nuk kishte deshir te lidhej me asnje djal ... por dashur pa dashur ajo u dashurua me djalin qe po i rrinte pran .... djali kur mori vesh se ajo do te vdiste se shpejti i plotesoi disa nga deshirat e saj me te medhaja ...... 1-te kishte nje tatuazh 2-te ndodhe mes dy shteteve njekohesisht 3- te kishte nje (nga ato gjerat qe shikon yjet ) por qe kjo ishte per meteoret [nuk me kujohet emri] ..... dhe mbasi ai ja beri te gjitha keto i kerkoj qe te martohej me te dhe ajo pranoj (enderra e saj ishte te martohej ne kishen ku mamaja e saj ishte martuar dhe ai ja plotesoj kete deshir) mbasi kaluan veren me te bukur te jetes se tyre me shum dashuri qe njerzit ndoshta nuk e kan jetuar gjat gjith jetes se tyre (sipas filmit kjo) ajo vajza vdiq .. djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte) dhe vazhdimisht shkonte ne shtepin e saj vizitonte te atin e saj ..... momenti i fundit njeher me ka ber shuuum per te qar .....

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hmmmm filmin qe e kam par dhe nuk jam merxitur se pari me jave te tera ka qen A WALK TO REMEMBER ...
  ishte historia e nje vajze te semuar me tumor e cila dashurohet me nje djal ne gjimnaz ... nga jeta e saj i kishte mbetur vetem nje vit kohe dhe ajo nuk kishte deshir te lidhej me asnje djal ... por dashur pa dashur ajo u dashurua me djalin qe po i rrinte pran .... djali kur mori vesh se ajo do te vdiste se shpejti i plotesoi disa nga deshirat e saj me te medhaja ...... 1-te kishte nje tatuazh 2-te ndodhe mes dy shteteve njekohesisht 3- te kishte nje (nga ato gjerat qe shikon yjet ) por qe kjo ishte per meteoret [nuk me kujohet emri] ..... dhe mbasi ai ja beri te gjitha keto i kerkoj qe te martohej me te dhe ajo pranoj (enderra e saj ishte te martohej ne kishen ku mamaja e saj ishte martuar dhe ai ja plotesoj kete deshir) mbasi kaluan veren me te bukur te jetes se tyre me shum dashuri qe njerzit ndoshta nuk e kan jetuar gjat gjith jetes se tyre (sipas filmit kjo) ajo vajza vdiq .. djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte) dhe vazhdimisht shkonte ne shtepin e saj vizitonte te atin e saj ..... momenti i fundit njeher me ka ber shuuum per te qar .....

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  sepse nuk mundem t kuptoj cfare te pelqevi nga filmi
  dua ta kuptoje filmin nga ato qe me thua ti
  plzzzzzzzzz ............ do ta besh nje prove ?????? po nuk pertove
  pershkruaj filmin qe te pelqen jasht mase , & person te pelqevi & pse , skena me e bukur e filmit
  cdo gje qe te vjen ne mendje sa her mendon kete film
  tani se heq dot me ...vetem po e hoqen kta admin

  ai filem , nuk esht se me pelqen me shuuum nga te ter ,se si kam ven ne kandar , por esht filem , qe me ben te qesh me lot sa her e shoh , ee sidomos ajo pj qe vura aty

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hmmmm filmin qe e kam par dhe nuk jam merxitur se pari me jave te tera ka qen A WALK TO REMEMBER ...
  ishte historia e nje vajze te semuar me tumor e cila dashurohet me nje djal ne gjimnaz ... nga jeta e saj i kishte mbetur vetem nje vit kohe dhe ajo nuk kishte deshir te lidhej me asnje djal ... por dashur pa dashur ajo u dashurua me djalin qe po i rrinte pran .... djali kur mori vesh se ajo do te vdiste se shpejti i plotesoi disa nga deshirat e saj me te medhaja ...... 1-te kishte nje tatuazh 2-te ndodhe mes dy shteteve njekohesisht 3- te kishte nje (nga ato gjerat qe shikon yjet ) por qe kjo ishte per meteoret [nuk me kujohet emri] ..... dhe mbasi ai ja beri te gjitha keto i kerkoj qe te martohej me te dhe ajo pranoj (enderra e saj ishte te martohej ne kishen ku mamaja e saj ishte martuar dhe ai ja plotesoj kete deshir) mbasi kaluan veren me te bukur te jetes se tyre me shum dashuri qe njerzit ndoshta nuk e kan jetuar gjat gjith jetes se tyre (sipas filmit kjo) ajo vajza vdiq .. djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte) dhe vazhdimisht shkonte ne shtepin e saj vizitonte te atin e saj ..... momenti i fundit njeher me ka ber shuuum per te qar .....
  ky esht dhe liber , dhe esht vertet shum i bukur....momenti me prekes , kur ai merr vesh semundjen e asaj vajzes (xheni )

 17. #17
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Haha Zhade edhe un e shikoja kete atehere
  I bukur ka qene Mjado,te gjithe e kane pas pare

 18. #18
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hmmmm filmin qe e kam par dhe nuk jam merxitur se pari me jave te tera ka qen A WALK TO REMEMBER ...
  ishte historia e nje vajze te semuar me tumor e cila dashurohet me nje djal ne gjimnaz ... nga jeta e saj i kishte mbetur vetem nje vit kohe dhe ajo nuk kishte deshir te lidhej me asnje djal ... por dashur pa dashur ajo u dashurua me djalin qe po i rrinte pran .... djali kur mori vesh se ajo do te vdiste se shpejti i plotesoi disa nga deshirat e saj me te medhaja ...... 1-te kishte nje tatuazh 2-te ndodhe mes dy shteteve njekohesisht 3- te kishte nje (nga ato gjerat qe shikon yjet ) por qe kjo ishte per meteoret [nuk me kujohet emri] ..... dhe mbasi ai ja beri te gjitha keto i kerkoj qe te martohej me te dhe ajo pranoj (enderra e saj ishte te martohej ne kishen ku mamaja e saj ishte martuar dhe ai ja plotesoj kete deshir) mbasi kaluan veren me te bukur te jetes se tyre me shum dashuri qe njerzit ndoshta nuk e kan jetuar gjat gjith jetes se tyre (sipas filmit kjo) ajo vajza vdiq .. djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte) dhe vazhdimisht shkonte ne shtepin e saj vizitonte te atin e saj ..... momenti i fundit njeher me ka ber shuuum per te qar .....
  Love is like the wind , u can't c it , but u can feel it
  UUUUAAAAUUUUU !!!! & MUA ME PELQEN POR NUK E KUPTOVA CFAR SEMUNDJE KISHTE THX
  JE PERSON QE BESON TEK DASHURIA E VERTETE THELE NE ZEMREN TENDE BESON SE DO GJESH DIKE QE DO DASHUROHENI SHUM ME NJERI TJETRIN (OSE e ke gjetur kete se dije )
  NE FAKT DO TE THOJA QE MUNDET TE JESH ME DIKE QE BENI SHUM SHOQERI ...... ME DIKE QE KE ME AFER ( POR PER KETE NUK JAM E SIGURT )
  PERSONI QE DONE TE JETE ME TY , KE DESHIRE TE PLOTECOJ DESHIRAT E TUAJA & MOS TE JET NJE TIP QE TE THOT "JO" SHPESH
  BESOJ SE DESHIRA PER TATUAZH & DESHIRA PER TE QENE MES 2 SHTETEVE ESHTE & DESHIRA E JOTE DESHIRA E TRETE NUK TE INTERESON SHUME , POR PER DY TE PARAT DO TE THOJA QE MUNDET TE JETE & ENERRA JOTE
  MAMI JOT PER TY KA SHUME RENDESI , & NDOSHTA SHUME MENDIMET E MAMIT tende KALOJN NE TY
  PER TY DASHURIA ESHTE GJITHCKA , EDHE DON TE JESH ME DIKE VETEM SE DO TA DUASH , NUK DO TE SHIKOSH GJERA TE TJERA
  NGA GJITH FILMI , NUK MUNGOJ FJALA MJEKSI !!!!!! & SHIKO SI E SHKRUAN " djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte " EDHE PER TY STOMATOLOGJIA ESHT NJE ENDER QE TE THOJNE ME SHUM BESIM QE DO TA REALIZOSH
  FAKTI QE I PERMEND DY PRINDERIT E VAJZES DO TE THOTE QE PER TY FAMILJA KA SHUM RENDESI & SIDO QE TE VIJNE GJERAT NE JETEN TENDE TI DON TE KESH MAREDHENJE TE MIRA ME FAMILJEN TENDE
  gjeta gje ????? me thuaj nese jam gabim
  sa per harakterin tende mund te them qe je nje person qe prekesh shpejt very sensitive se spo dij si ta shkruaj shqip

 19. #19
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Zhade fiksim fare ka qene,te gjithe grate para TV i lente,me zor e prisnin,Zhade dhe Lukas..

  mua me thua !!!! he he he ............. mezor prisja te mbaronte ose tu fiknin dritat por hic.... mesa duket edhe ato qe punojn tek dritat e shikonin
  pupupupup ............. nuk kisha cfar te beja kur fillonte ky film :/

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  Love is like the wind , u can't c it , but u can feel it
  UUUUAAAAUUUUU !!!! & MUA ME PELQEN POR NUK E KUPTOVA CFAR SEMUNDJE KISHTE THX
  JE PERSON QE BESON TEK DASHURIA E VERTETE THELE NE ZEMREN TENDE BESON SE DO GJESH DIKE QE DO DASHUROHENI SHUM ME NJERI TJETRIN (OSE e ke gjetur kete se dije )
  NE FAKT DO TE THOJA QE MUNDET TE JESH ME DIKE QE BENI SHUM SHOQERI ...... ME DIKE QE KE ME AFER ( POR PER KETE NUK JAM E SIGURT )
  PERSONI QE DONE TE JETE ME TY , KE DESHIRE TE PLOTECOJ DESHIRAT E TUAJA & MOS TE JET NJE TIP QE TE THOT "JO" SHPESH
  BESOJ SE DESHIRA PER TATUAZH & DESHIRA PER TE QENE MES 2 SHTETEVE ESHTE & DESHIRA E JOTE DESHIRA E TRETE NUK TE INTERESON SHUME , POR PER DY TE PARAT DO TE THOJA QE MUNDET TE JETE & ENERRA JOTE
  MAMI JOT PER TY KA SHUME RENDESI , & NDOSHTA SHUME MENDIMET E MAMIT tende KALOJN NE TY
  PER TY DASHURIA ESHTE GJITHCKA , EDHE DON TE JESH ME DIKE VETEM SE DO TA DUASH , NUK DO TE SHIKOSH GJERA TE TJERA
  NGA GJITH FILMI , NUK MUNGOJ FJALA MJEKSI !!!!!! & SHIKO SI E SHKRUAN " djali vazhdoi shkollen per mjeksi (enderr e tij dhe qe vajza i dha me shum besim se mund ta realizonte " EDHE PER TY STOMATOLOGJIA ESHT NJE ENDER QE TE THOJNE ME SHUM BESIM QE DO TA REALIZOSH
  FAKTI QE I PERMEND DY PRINDERIT E VAJZES DO TE THOTE QE PER TY FAMILJA KA SHUM RENDESI & SIDO QE TE VIJNE GJERAT NE JETEN TENDE TI DON TE KESH MAREDHENJE TE MIRA ME FAMILJEN TENDE
  gjeta gje ????? me thuaj nese jam gabim
  sa per harakterin tende mund te them qe je nje person qe prekesh shpejt very sensitive se spo dij si ta shkruaj shqip
  WOW o.O zemer ti parashikuese je o.O .. hahahha i ke ren kshu fiiiic po fiiiiiiix fareee ahhahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 05:17 PM
 3. Kush e pelqen Gangnam Style
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:41 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 12:19 AM