Receta Gatimi

Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Thumbs up Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!

  Tung njerz, un e kom 1 Licens per Norton 360 V5.0 (Jo Premier Edition) dhe ka kohe 1 vit, eshte 100% legale, por un nuk e perdori e thash nese dikuj i duhet ajo licens, at`her mundeni me kerku ktu edhe do ta merrni
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 10-03-2011 mė 05:21 PM.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  15
  Mendoj se Norton ėshtė nga mė efiēentet po nuk e kam sepse nuk kam tė liēensuar.Me qenė se ju e ofroni do ju lutesha me ma dėrgu.Ju faleminderit.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Nortoni eshte nje nga te preferuarit e mi,ne qoftese nuk te nevoitet mund te na e japesh,faleminderit.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Iceman ma dergo pak mua se e do majdi Ma derg ne pm .. Flm

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po preseim ne

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  faleminderit iceman.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Flm iceman!!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 10-03-2011 mė 06:04 PM.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  norton eshte nje nga antiviruset me te mire gjithmone me ka pelqere eshte i lete ne perdorim e shume efikas do me pelqente ta miria une kete license

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  15
  Qė tė mos ndodhė ajo qė shkruan dėrgoja kujt tė mbushet mendja e problemi zgjidhet(dėrgoja me PM)

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Jomina ishte nje keqkuptim ajo qe u shkruajt me siper,po te shohesh eshte edituar.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Norton AntiVirus 2013
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2012, 01:56 PM
 2. Kerkoj OEM norton antivirus/norton internet security
  Nga TraHaNa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 06:15 PM
 3. [Kėrkoj] Licens per Norton Antivirus 2011 !
  Nga vaaldr1n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 05:28 PM
 4. Si te heqim KOMPLET Norton Antivirus nga kompiuteri
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2007, 01:05 AM