Revolucion nė Facebook, tani dhe filma nė “streaming”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Revolucion nė Facebook, tani dhe filma nė “streaming”

  Receta Gatimi


  Facebook nuk ėshtė mė vetėm njė rrjet i thjeshtė social. Nga tani e tutje do tė mund tė shikojmė dhe filma direkt nga platforma: Zuckerberg dhe Warner kanė rėnė dakord ti japin mundėsinė pėrdoruesve tė Facebook tė marrin me qera filma nė “streaming”.

  Warner nė fakt ka hedhur filmin e parė nė dispozicion tė milionave pėrdoruesve tė rrjetit social mė popullor nė botė: “The Dark Night” seria e dytė e edicionit tė fundit tė Batman, por tani pėr tani ky “privilegj” ėshtė kufizuar nė internet vetėm pėr pėrdoruesit e SHBA-sė dhe sė shpejti pritet tė vijė edhe nė Evropė. / bs /

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mendoj se me kete do te terheq meshum njerez

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. “Archea” i Nedės, patetizėm apo revolucion?
  Nga vaaldr1n nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:31 PM
 2. Facebook tani vlen 65 miliardė dollarė?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 07:39 PM
 3. Facebook tani vlen 50 miliard dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 11:21 AM
 4. Facebook sėrish ndanė stokun, tani 5 me 1
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 10:37 PM
 5. Revolucion nė United
  Nga MAJDI nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2010, 02:30 PM