SMS - Humoristike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  SMS - Humoristike

  Receta Gatimi

  Prej se ike
  me le ne vetmi
  me le kafen pa e pi
  me le gazeten pa e lexu
  televizionin pa e shiku
  a e din sa shume jam
  duke vuajte per ty
  moj e dashura rryme

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne mengjes sme hahej se mendoja per ty
  Ne dreke sme hahej se mondoja per ty
  Ne darke sme flihej se po vdisja per te ngrene...

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ishim ulur te dy ne ballkon
  une po haja buke me gjalpe
  ti e haje me gjize
  aty verdalle kaloi nje mize
  Une haja gjalpin, ti gjizen
  ishim aq te dashuruar
  sa kishim ngrene edhe mizen...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nata e erret dhe e ftohte, te kerkoj e ste gjej dot, me ty me lidhin shume kujtime ku je fsheh PIXHAMJA IME

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
  E di cfare ishte?
  Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!  Kurr me mos me thirr.Qdo gje ne mes nesh ka marr fund.
  Nuk dua me as te te shoh,as te te takoj,e aq me pak te kem diqka me shume me ty! - I tha macja miut dhe e hengr

 6. #6
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahhah shume te bukura

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te bukura keto

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahaha te bukura keto

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Aq i/e shemtuar je sa qe kur kalon afer kompjuterit menjehere aktivizohet antivirusi

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
  Sa keqe ate dite ti kishe qitur ēadren

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahahahhahhahahhaha sa e fort kjoooooo

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Neser ne mengjes kemi vendosur te shkojme me kuaj per pik-nik, por na mungon nje kale...e ke problem ta zevendesosh?  Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
  -Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...


 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dasma mori fund me kenge e hare, dasmoret shkuan nje nga nje. Mbeti burri me nusen. Ai e kapi per dore dhe e pyeti:
  a u merzite qe e le nenen?
  Me shume u merzita qe e gjeta tenden

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Neser eshte dita e ruajtjes se mjedisit.
  Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia

  ty tu thaft dora qė nuk po mė shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft njė metėr bor tu nalt rryma 24 orė


 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te bukura edhe keto

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nje grua dergon kete sms burit te saj
  zemer nese fle dergomi endrat
  nese po qesh dergomi buzet
  nese qan dergomi lotet TE DUA
  E ay pergjigjet
  zemer jam ne banje ca te te dergoi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video humoristike #3
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 07:51 PM
 2. Poezi humoristike
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2013, 09:31 PM
 3. Reklama humoristike #3
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 01:34 PM
 4. Poezi humoristike
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 07:52 PM
 5. Video Humoristike #2
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 11:48 PM