Nje mesazh..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 53
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Nje mesazh..

  Receta Gatimi

  Ti me bere te vuaj
  Kjo pse ndodhi valla
  Asnjeher ne te kaluaren
  S“kisha dashuruar djal

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Besom ne poezin tim te jetes
  Do te jesh i sigurt
  Do te ruhesh nga fjalet e se vertetes
  Nga metaforat i rrethuar do mbetesh

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Buzeqesh edhe pse zemra po te dhemb
  Buzeqesh edhe pse perbrenda po thyhesh ..Buzeqesh kur ke frike dhe dyshime...Buzeqesh se e nesermja me shpejt do te vije...Mbulo cdo gjurme te trishtimit.Vazhdo perpara perpiqu edhe me teper .Do ta kuptosh qe jeta ja vlen te jetohet...Buzeqesh se cdo gje do kaloje

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pse vetem permes shpreses
  Jetojm dhe vetem presim
  Pse behemi skllavrit e jetes
  E ne fund vdesim!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E pabesuar
  Endrrat e keqija
  U shendrruan ne realitet
  C“jet e trazuar
  Ku mbeten endrrat e bukura
  Per te cilat jam lutur nate e dite
  Ku humben perse kaq shpejt u treten
  Ku me mbet shpresa mu qe e kisha
  Vetem permes endrrave te bukura
  Ajo tashme u trete
  Endrrat e keqija
  U shendrruan ne Realitet.

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pse vetem permes shpreses
  Jetojm dhe vetem presim
  Pse behemi skllavrit e jetes
  E ne fund vdesim!
  shum domethenese dhe e bukur

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  .A thua valle e ardhmja
  Me vuajtje do ndeshet
  Kur do ti vije dita zemres time
  E gezuar te qeshe

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shum te bukura Erinaa ))

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  shum te bukura Erinaa ))
  flm zemra edhe nga ti dua nje mesazh

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina po nga un do mesazh

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  flm zemra edhe nga ti dua nje mesazh
  he he he okk

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Erina po nga un do mesazh
  teme eshte hepur per te gjith

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Oppo do ti apo jo

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Kur isha e vogel me mesuan se kisha
  nje zemer per te jetuar dhe dy sy per te pare.
  Tani qe u rrita e kuptoj se kam nje
  zemer per te vuajtur dhe dy sy per te qare
  Nuk e di a e sheh,nuk e di a e lexon,
  nuk e di a mendon qe zemra ime vetem ty te DASHURON !

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Buzeqesh edhe pse zemra po te dhemb
  Buzeqesh edhe pse perbrenda po thyhesh ..Buzeqesh kur ke frike dhe dyshime...Buzeqesh se e nesermja me shpejt do te vije...Mbulo cdo gjurme te trishtimit.Vazhdo perpara perpiqu edhe me teper .Do ta kuptosh qe jeta ja vlen te jetohet...Buzeqesh se cdo gje do kaloje
  .........................

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...s'ma zevendeson ti boten mua...s'te zevendeson as bota ...TY....

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Kur isha e vogel me mesuan se kisha
  nje zemer per te jetuar dhe dy sy per te pare.
  Tani qe u rrita e kuptoj se kam nje
  zemer per te vuajtur dhe dy sy per te qare
  Nuk e di a e sheh,nuk e di a e lexon,
  nuk e di a mendon qe zemra ime vetem ty te DASHURON !
  Oooo faliminderit ahahha
  Shume bukur

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nėse je i lodhur dhe rruga tė duket e gjatė ,
  Nėse ti kupton se ke gabuar rrugė.
  Mos e lėr veten tė tėrhiqesh nga kohėt dhe ditėt ...Rifillo !
  ...Nėse jeta tė duket pa kuptim,
  nėse je zhgėnjyer nga shumė gjėra dhe shumė persona .
  Mos kėrko tė kuptosh pėrse-nė ? Rifillo !
  Nėse ke provuar tė dashurosh dhe tė jesh i dobishėm
  Nėse ke njohur varfėrinė e kufinjve tė tu
  Mos lėr atje njė angazhim tė pa pėrfunduar , pėrgjysėm. Rifillo!
  Nėse tė tjerėt tė shikojnė qortueshėm
  nėse me ty , janė tė zhgėnjyer , tė zemėruar ,
  Mos u rebelo , mos i pyet ata pėr asgjė .Rifillo !
  Pėrse pema lulėzon pėrsėri , duke harruar dimrin ?
  Dega mbushet me lule pa pyetur Pėrse ?
  Zogu bėn folen e tij pa menduar pėr vjeshtėn ?
  Sepse jeta ėshtė shpresė dhe gjithmonė Rifillon !

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kurrė nuk kėrkova nga ti tė mė jepje yjet e qiellit...Do tė ishte thjesht e mjaftueshme t'i vėshtronim bashkė...

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Kurrė nuk kėrkova nga ti tė mė jepje yjet e qiellit...Do tė ishte thjesht e mjaftueshme t'i vėshtronim bashkė...
  ....e bukur....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Mesazh dashurie pėr tė dashurin/ren tuaj!
  Nga emiljano nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-05-2012, 01:31 PM
 2. Mesazh Per Nenat e Reja :)
  Nga Alb-Angel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-01-2008, 07:21 AM
 3. Mesazh nga Jezus Krishti per Kishen e Tij
  Nga Aragon nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2007, 02:06 AM