Martesa me shkeusi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Martesa me shkeusi

  Receta Gatimi


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa gjynaf, po pijeni mo doni te beni dhe p...! Ec e ktheje aty! dhe me trashegime!

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  cift simpatik

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Duket cift i lumtur

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qka osht SHKEUSI ?

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  qka osht SHKEUSI ?
  Shkuesi eshte njeriu qe ben njohjen e dy familjeve

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Duket cift i lumtur

  dhe ngjasojn shum!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Se harrova, ai burri e shef te shkreten sikur do ta haje/ vrasi me sy ...

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Shkuesi eshte njeriu qe ben njohjen e dy familjeve
  aha, flm Mima

  se pasna ni najher ket fjal...

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  qka osht SHKEUSI ?
  Shkuesi, kur nje personi i gjejne partnerin me anen e nje personi te trete! Dmth nje person qe njef nje djal dhe nje vazj i bashkon dhe ata martohen. Qe me par vajza dhe djali nuk njiheshin. Ky personi qe i prezantoj eshte shkuesi, dhe kjo metot eshte shkuesi. Uroj te kem qen sadopak i qart!

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po tregon vete fjala shkuesi don pak logjik kuptohet

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Po po ReniX shum flm edhe ty E kuptova, po ne i themi "MSIT" .

  @Erinaa na u ka hargju logjika me qka me menu ?

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  oboboboboobooo sa keq ketaa ahhahahah

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  oboboboboobooo sa keq ketaa ahhahahah
  [I] shi mi ket obbbb ben dhe qesh hahahha hajt moj se mesohen tani edhe kta kan jeten para :dashuria:[/I]

 15. #15
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Si e dini qė ėshtė martesė me shkuesi kjo martesa, sepse nė video nuk flitet gjė!

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahhahaha sa kam qesh te pj e gotave ...kjo nusja paska nje shikim , sikur i ka ngren njeri buken...te mos flasim pastaj per dhendrin, te merr me qaf ...te trashegohet cifti ...tani vin pj e --->

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ahhahahahhahahhahaha waaaa me verte qe te fixon ato shikimet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Martesa ne thellesi...!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:51 PM
 2. Kur martesa nuk fuksionon
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 04:16 PM
 3. Martesa e adoleshentes
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 11:23 AM
 4. Martesa qe zgjati 30 minuta!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2008, 05:21 PM
 5. Kur ka lindur martesa?
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 02:55 PM