Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  13

  Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  Receta Gatimi

  Nese gruaja do te kontrollonte boten... ja si do te ishin gjerat


  IF WOMEN CONTROLLED THE WORLD

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  13

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  Lol, nicole paska gallate

  Ku mund ta gjej kete mausin qe ta blej?

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  lol Nicole, te lezetshme,

  dhe ajo e mousit,

  Emaus mendova se ashtu e kishe mausin

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  Bo bo bo! Shyqyr qe nuk e kontrollojne femrat boten!!!
  Cfare rremuje!
  Nicole, shume te lezetshme fotot dhe ideja!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  lol po mire water , cfrare problemi ka nqs ngriet


 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  Te lezetcme....... Ironike!

  Por sot si sot, gruaja e kontrollon boten se......!

  Prandaj po shkojn punet lamsh?!?!?!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  13

  Re: Nese gruaja do te kontrollonte boten... :P

  Reni, duhet ta gjejme kete mausin qe ta bleje emaus

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Interesante ehehehee

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per ne te tjeret do ishte katastrof

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  per ne te tjeret do ishte katastrof
  E zura frika Majdin hahahahahaha

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  shum interesante ahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. SMS Falas Ne Gjithe Boten
  Nga abdullah92 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2012, 03:48 PM
 2. Burrat mė tė lumtur nė martesė nėse gruaja ėshtė mė e dobėt
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 10:47 AM
 3. Si e pushtoi Android botėn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 01:34 PM
 4. Imazhe nga Ura mbare boten
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 06:40 PM
 5. Shqiptaret ne boten Arabe
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2008, 11:57 AM