Cifti me i lumtur..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Cifti me i lumtur..

  Receta Gatimi


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume argetuese!! Tipa gallat! te dy! rrezik kane profesion kercimin


 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhahahhahahhahahahhahah sa kam qeshur me kto dasmaaat

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


  Ja cfar ben nusja per nje puthje ahhahah

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhahhahahha sa e papar dhe kjo

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hahahahhahhahahha sa e papar dhe kjo

  po pra kjo eshte puthje hahah

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  po pra kjo eshte puthje hahah
  si ben ajo sikur se ka puthur burrin prej vitesh hahahahah

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  si ben ajo sikur se ka puthur burrin prej vitesh hahahahah
  pikrisht ben ashtu se here e par mi shpirt eshte se ka burrin para me kustum dhendrri e kupton tani

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  pikrisht ben ashtu se here e par mi shpirt eshte se ka burrin para me kustum dhendrri e kupton tani
  hahahahhahah e kuptova e kuptova hahahahhahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 11:34 PM
 2. Cifti i ri!
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 04:05 PM
 3. Beqare... por e lumtur
  Nga dDiana nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 05:35 PM
 4. Cifti me i ri ne Shqiperi!
  Nga smocking2 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 07:37 PM
 5. Pėr martesė tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 03:55 PM