Rezultati i sondazhit: Te Zgjat Sporti?

Votuesit
6. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  5 83.33%
 • Jo

  0 0%
 • Nuk e di

  1 16.67%

Te zgjat sporti?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1

  Te zgjat sporti?

  Receta Gatimi

  VOTONI

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Te zgjat sporti?

  votova i pari

  jo vetem te zgjat por dhe te ben mire shendetit dhe trupin e mban mire.

  per talentet ka dhe

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Te zgjat sporti?

  sigurisht qe te ben shume mire per shendetin por fatkeqesisht ne Shqiperi shume pak njerez merren me sport.......

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te zgjat sporti?

  Une nuk di se c'te votoj sepse ka edhe sporte qe nuk te zgjasin, madje te lene te shkurter! Pershembull shtanga!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Te zgjat sporti?

  Me mendimin e dakut jam, zakonisht sporti te zgjat por jo te gjith, si pershembull gjimnastika atletike, dhe ate qe permendi daku, shtangat nuk te zgjasin, per kundrazi!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Te zgjat sporti?

  Po te zgjat ,si shembulli i basketbollit, a ke mendue ndonjhere pse jane aq te gjatė.. /

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sporti tė bėn mė tė zgjuar
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 07:54 PM
 2. Sporti 4x4 Extrem
  Nga gjendar nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-01-2011, 02:03 PM
 3. Sporti pėr fėmijėt
  Nga ardona nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 08:34 PM
 4. Sporti i ri: hedhja e celularit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 07:14 AM
 5. SPORTI NE TV & SATELIT
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 07:34 AM