Receta Gatimi

Te cuditeshme por te verteta !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21

  Te cuditeshme por te verteta !!!

  Me poshte po shkruaj disa fakte te cuditshme por te verteta, kjo tregon sesa e mistershme dhe e cuditshme eshte bota ku jetojme

  1. Nicole Kidman ka frike nga fluturat
  2. Nje makine qe ecen me 100 km / ore do i duhej 29 milion vjet te arrinte yllin me te afert
  3. Ne Singapore ndalohet shitja ose perdorimi i camcakezave
  4. Cdo dite, McDonald i sherben me teper se 46 milion njerezve
  5. Nje ari polar mund te haje me teper se 86 pinguin brenda nje dite
  6. Coca-Cola eshte pija e pare e gazuar qe eshte pire jashte planetit Toke
  7. Ka me teper probabilitet te sulmohesh nga nje lope sesa nga nje peshkaqen
  8. Antarctica eshte e vetmja pjese toke ne rruzullin tokesor qe nuk ka nje pronar
  9. Ne gojen tuaj ka me teper bakterie se gjith popullsia e botes
  10. Ne 10 minuta, nje uragan leshon me teper energji se te gjitha armet berthamore sebashku
  11. Pinguinet mund te konvertojn ujin e kripur ne uje te embel
  12. Si mund te gjeje nje peshkaqen nje peshk? I degjon rrahjet e zemres
  13. Cdo vit, 24 mije amerikane kafshohen nga minjte
  14. 1 ne 4 persona ne Korene e Jugut qe nuk kane shpi , kane karta krediti!
  15. Canada eshte nje fjale indiane qe do te thote “fshat i madh”
  16. Ne harrojme 80 % te cdo gjeje qe mesojme ne nje dite
  17. Cdo vit, femijet ne Ameriken Veriore harxhojne mbi 500 milion dollare vetem per camcakeza
  18. Akrepat kane 12 sy
  19. Me shume se gjysma e popullsise ne Kenia eshte nen 15 vjec
  20. Flamengot urinojne ne kembet e tyre per t’u mbajtur ngrohte

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  wow te veteta keto

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  wooow ................

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e klau
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  36
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po qenkan vertete te cuditshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te Verteta apo Mashtrime?
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-11-2015, 10:44 PM
 2. E vėrteta mbi 4 probleme tabu
  Nga Kliton nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 08:00 AM
 3. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 31-03-2009, 04:51 PM
 4. Banesa ne vende te cuditeshme
  Nga kuklla nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-10-2008, 10:22 PM
 5. Nje ujvare e ēuditeshme!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 10:36 AM