Rezultati i sondazhit: Qyteti me i madh qe keni vizituar?

Votuesit
8. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Los Angeles

  0 0%
 • New York

  1 12.50%
 • Duabai

  0 0%
 • Sydney

  0 0%
 • Rome

  4 50.00%
 • Milano

  4 50.00%
 • Paris

  1 12.50%
 • Londer

  0 0%
 • Athine

  3 37.50%
 • Tjeter (specifiko)

  1 12.50%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Cili eshte qyteti me i madh qe keni vizituar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Cili eshte qyteti me i madh qe keni vizituar?

  Receta Gatimi

  Cili eshte qyteti me i madhe qe keni vizituar? Ne Europe, Amerik apo ēfaredo kontinenti tjeter...


  Nese qyteti nuk eshte ne kete liste te sondazhit, mund ta shkruani ne kete postim.

 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  qyteti me i madhe qe kam vizituar eshte Berlini ne 2004


 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  une deri tani rome dhe milano nuk eshte se i kam vizituar 100% po nje 70% po...
  kjo eshte nje foto nga milano  ne rome do ti ve me vone

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Fieri hahaaha

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jam ne dilem ke te zgjedh , i kam vizituar te teeerr ...skemi dal asnjeher nga shqiperia neve

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  jo se eshte qyteti me i madh, por me pelqen shume ,vlora, nuk flas per fierin ,jemi edhe komshinj edhe cdo te shtunee dalim andej dhe hame ndonji dreke,

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  New York e kam enderr ta vizitoj, dhe ne Wien jetoj! (ReniX Vienna eshte nje qytet i lashte, & poashtu i madh) besoj se duhej ta kishe ven' ne sondazh

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ice, nuk kishte me vend prandaj eshte opsioni tjeter! 10 mund te shtoje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Cili eshte mekati me i madh qe mund te bej nje person?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 02:24 PM
 3. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 04:17 PM
 4. Cili eshte ushqimi me i ēuditshem qe keni ngrene?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 11-01-2013, 12:54 PM
 5. Cili nga dy numrat ne rrenje katrore eshte me i madh
  Nga ReniX nė forum Probleme dhe Ushtrime Shkollore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-08-2012, 09:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė