4 shenja qė ai ėshtė feminist


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  4 shenja qė ai ėshtė feminist

  Receta Gatimi

  Mos ėshtė shumė i mirė pėr tė qenė i vėrtetė? Ndoshta ėshtė. Konsiderojini pikat e mėposthme pėr tė kuptuar nėse ėshtė vėrtet njė feminist apo jo.  PREMTON SHUMĖ GJĖRA, SHUMĖ SHPEJT
  Sapo jeni njohur, dhe qė tani po ju flet pėr tė ardhmen. Feministi nuk ka frikė tė premtojė botėn, pasi nuk do tė jetė aty nė tė ardhmen qė tė plotėsojė kėto dėshira. Nėse ai premton shumė, shumė shpej,t ki kujdes; Ndoshta po tė thotė atė cfarė ti ke dėshirė tė dėgjosh.

  NUK TĖ THĖRRET KURRĖ NĖ EMĖR
  Tė thėrret zemėr, shpirt, kuklla,bukuroshe e tė tjera. Nė fillim ėshtė bukur, por mė pas kuptoni se ju thėrret rrallė ose gati fare nė emrin tuaj. Kėshtu ėshtė stili; Nėse feministi nuk ju thėrret kurrė nė emėr, atėherė nuk do tė rrezikojė t’jua ngatarrojė emrin me atė tė njė vajze tjetėr.

  NUK KA ASNJĖ SHOQE TĖ NGUSHTĖ
  Ai ka shumė tė njohura. Ne facebook ka mė tepėr vajza se djem. Merr shumė mesazhe nga femrat… por nuk ka asnjė shoqe tė ngushtė prej tyre. Feministi ka shumė tė “njohura” sepse shpreson tė bėjė seks me tė gjitha ato.

  BĖN SHUMĖ KOMPLIMENTA
  Tė gjithave n’a pėlqejnė komentet- por nė pėrgjithėsi e dimė qė komlimentet kanė motive pas tyre. Nėse ju bėn komplimenta mė tepėr se normalja, feministi po mundohet t’ju cojė nė shtrat. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  hehe feminist apo donzhuan!!!

  Si nuk kam asnje nga keto un - premtimet i urrej! per komplimenta sma pret etj etj

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mesakt ka te bej me Donzhuan tha dhe Reni

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Ky ne foto doket si homo heheheh

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Mesakt ka te bej me Donzhuan tha dhe Reni
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  hehe feminist apo donzhuan!!!
  me falni , po feminist dhe donzhuan nuk esht e njejta gje ????....e njejta gje jan...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me qe gjendari na e shau ate te parin


 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jo se feminist eshte donzhuan por nga ato qe jan shkruajtur

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dy te fundit me acarojn sidomos e fundit nuk them qe nuk me pelqejn por qe e tejkalojn me komplimenta personalisht me vene ne siklet .....

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te gjithe meshkujt jane femnist...pa perjashtim asnje!....nuk ke c'bene perpara fenomenve te till...mbyllini syte femra ...hahahhaa

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Ky ne foto doket si homo heheheh
  ii sa me shpifin meshkujt kur duan te duken si femra.

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ii sa me shpifin meshkujt kur duan te duken si femra.
  hahahaha,tek ky BB 6...eshte njeri aty...bobobo...si femer duket te betohem....vetullat te holla...edhe nje femer nuk i ka aq shume...mban veshur disa bluza te hapura...qe o zot........edhe une si duroj dot keshtu...ok nuk jam kunder te kujdesen per veten...ama jo deri ne ate pike....

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahaha,tek ky BB 6...eshte njeri aty...bobobo...si femer duket te betohem....vetullat te holla...edhe nje femer nuk i ka aq shume...mban veshur disa bluza te hapura...qe o zot........edhe une si duroj dot keshtu...ok nuk jam kunder te kujdesen per veten...ama jo deri ne ate pike....
  Jo ai nuk eshte kujdes te duket bukur ..po te kaloj ne feminitet... edhe femrat se mundohen te duken si meshkuj i kam inat.
  po ca dreqi esht ka ndodhe ne ket bot ama

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ahhahahha,nuk ka ndonje gje motra...kane ardhur dite te veshtira vertet...gjithsesi....me qe ra fjala...mua me pelqejne femrat qe ndonjehere vishen si meshkuj....me kostume serioze..me kravat...i adhuroj shume....po kjo nuk eshte gje e madhe....

  tek meshkujt sjelliet prej femre duken njecik keq....

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ahhahahha,nuk ka ndonje gje motra...kane ardhur dite te veshtira vertet...gjithsesi....me qe ra fjala...mua me pelqejne femrat qe ndonjehere vishen si meshkuj....me kostume serioze..me kravat...i adhuroj shume....po kjo nuk eshte gje e madhe....

  tek meshkujt sjelliet prej femre duken njecik keq....
  po cfar te plq te ato femra moj femer -burr
  femra duhet cdo her te duket si femere dhe mashkulli kavaljer cdo her .....

 16. #16
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahaha...me pelqen veshja ta theksova.......e me pleqejne shume...jo vetem ti shoh tek te tjerat...por edhe vete i vesh shume...pa kravat kuptohet........s'ka ndonje gje te keqe....hahahhha mendoj une....

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kravata dhe mua me plq ,,,, dhe me kemishe e qes del bukur ama kravata per femra jo te meshkujv si jan ato me ngjyra si ylberi ose me ktatore si rubikon
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Erinaa; 05-03-2013 mė 11:14 PM.

 18. #18
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Ku ka me meshkuj sot

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Te gjithe meshkujt jane femnist...pa perjashtim asnje!....nuk ke c'bene perpara fenomenve te till...mbyllini syte femra ...hahahhaa
  Nuk me besohet qe ke shkrujtur kete, ti je goca me e mire e forumit ti je ylli forumit

 20. #20
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  Ku ka me meshkuj sot

  dil beje nje xhiro se edhe mund te kete !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. 17 shenja qe tregojne se jeni rritur
  Nga 3r1k0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 07:51 PM
 2. 6 Shenja qe tregojne qe ju nuk pini Uje mjaftueshem
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 02:28 AM
 3. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 08:18 AM
 4. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:33 PM
 5. Shenja uji nė Hėnė!
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 06:32 PM