Cilat jane cilesite e lidhjes tuaj perfekte?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Cilat jane cilesite e lidhjes tuaj perfekte?

  Receta Gatimi  Cfare cilesi doni te keni ne lidhjen tuaj! Sigurisht fjala perfekte eshte shume larg realitetit por beni nje pershkrim sa me te kuptueshem ne ate qe doni.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  qe
  -lidhja te jet me ndjenj reciproke nga te dy
  -te jet e sinqert , pa genjeshtra
  -te jet e fort , ti bej ball cdo pengese
  - te ket besim
  etjj

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  => 1- ta duan njeri tjetri
  2- ta respektojn
  3- te ken besim
  4- te mos perpiqen ti bejn lojra njeri tjetrit ne adrese te personave te tjer (qoft edhe te panjohur)
  kto me vijn ne mendje

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kjo nr 4 e ulkines sme duket dhe aq gje e keqe
  ca ka ta provokosh , e tja nxish cik
  flas ne hapat e par te lidhjes , kur besimi ska arrit akoma majat

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ne hapat e par jam dakort po jo kur ke ber edhe 5 muaj me te ee .....

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  qe
  -lidhja te jet me ndjenj reciproke nga te dy
  -te jet e sinqert , pa genjeshtra
  -te jet e fort , ti bej ball cdo pengese
  - te ket besim
  etjj
  njejt mendoj edhe un

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-07-2013, 08:48 PM
 2. Cilat jane karakteristikat e kompjuterit tuaj te enderrave?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-09-2012, 02:08 PM
 3. Ja cilat janė 50 ēuditė Shqiptare !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 10:02 PM
 4. Cilat janė shtatė mrekullitė kompjuterike!!
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-12-2007, 07:14 PM
 5. Cilat janė tatuazhet e femrave tė Hollivudit...
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2007, 07:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė