Shkarko versionin Final te Firefox 4


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Programe Shkarko versionin Final te Firefox 4

  Receta Gatimi

  Me ne fund Firefox 4 ka arritur ne versionin final. Sot Mozilla e ka bere te mundur per miliona perodorues ne mbare boten.

  Veēorite qe vijne me Firefox 4 jane te shumta! Se shpejti dhe nje video me shpjegim ne shqip.  Shkarko Firefox 4
  Firefox 4 ne Shqip - Firefox 4 per Telefonat Celular

  Presim pershtypjet tuaja mbi versionin e ri te Firefox!


  Update:
  Mbi 3.5 Milion shkarkime ne pak ore!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua po me pelqen ,, Tem e bukur Reni haha

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  E mora edhe un sot, po m`pelqen Shum me shume se versioni 3.6, me i shpejte ne hapje te shfletuesit por edhe ne hapjen e faqeve. Disa Add-ons nuk i pranoi, por te tjerat mir jane Me 1 fjal mka pelqy shum edhe e kom prit shum

 4. #4
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  I mire shume

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Dhe un e shkarkova tek te dy pc-te.
  Me pelqen fakti qe tab-et i ka spostuar lart fare, keshtu ka me shume hapesire, por Bookmarks toolbar spo me pelqen fare
  Chrome i ka me lezetshem! Te tregon Bookmarks tab vetem ne faqet bosh... spo arrit dot ta bej kete ne Firefox.

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  kur e shkarkova, gjeja e pare me ra ne sy dhe mua Reni ishte tab-et qe i kishte spostuar lart fare ndoshta gje e vogel por duket shume hapsir

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Dhe un e shkarkova tek te dy pc-te.
  Me pelqen fakti qe tab-et i ka spostuar lart fare, keshtu ka me shume hapesire, por Bookmarks toolbar spo me pelqen fare
  Chrome i ka me lezetshem! Te tregon Bookmarks tab vetem ne faqet bosh... spo arrit dot ta bej kete ne Firefox.

  E sygjerova nje here! Te shofim.

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Mire paske ber shume
  Po e bej dhe une te njejtin sygjerim

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Mire paske ber shume
  Po e bej dhe une te njejtin sygjerim
  per momentin gjeta Auto Hide Bookmark: https://addons.mozilla.org/en-US/fir...marks/?src=api

  Siē kuptohet nga emri fshe automatikisht Bookmark toolbar dhe kur i do mjafton te shtypesh CTRL dhe mousin tek rrjeshti menus!
  Do e provoj nje here si eshte.

  Chrome e ka shume lezetshem Home Page

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Update: Me duket se Firefox 4 do thyej rekord te ri, pasi numri i shkarkimeve po rritet shume shpejt. Rreth 3500 shkarkime per minut - Shiko LIVE: http://glow.mozilla.org/


 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  wow wow si po ecen shkarkimet,kam pershtypjen se nuk do ndalen deri ne mengjes me kohen tone

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Mua spo me pelqen se di,kam disa probleme dhe me Adob flash player ne disa faqe,nuk i hap i ngec,kurse toolbarin e antivirusit nuk behet fjale ta njohi,mua me nevoitet shume ai pas njeh faqet me probleme dhe nuk i hap,dhe shume add-ons nuk i njeh,se di spo me pelqen fare fare,do kaloj tek chrome.

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Kliton as mua nuk mi ka njohur disa toolbar, si PSH ai i Kaspersky qe kam pas ne firefox 3.6 tani nuk eshte, sepse nuk eshte kompaktibel me Firefox 4. Por nese Kaspersky bjen ndonje update per programin e tij mund te jete edhe ajo e Toolbar

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  wow sa mir po ecen

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  6.5 milion shkarkime!

  ne fakt dhe un pata disa probleme mbrem me skeden video! Se di pse ma resetonte tek kompjuteri qe bera upgrade, spata shume kohe ta shikoja. Kurse tek 1-ri qe e instalova nga fillimi eshte Ok.

  Nese Chrome do te veri nje MASTER PASSWORD do te kaloja me gjithe qef! Pasi password manager i chrome eshte fare i thjesht per te par fjalekalimet.
  Imagjino te bjeri ne dore te ndonjerit kompjuteri me gjithe fjalekalimet brenda.

  Te pakten po pati nje Master Password, eshte me pak e veshtire ti shikosh se duhet ca pune per ti bere decrypt.

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Mendova se per ni kohe dote ndalet ritmi i shkarkimit por ai vazhdoka dhe me shume
  Nuk e di pse ju keni problem, por une nuk e pata asnje problem te vetmin me Firefox 4 gjithqka eshte OK

  Reni dhe Firefox eshte fare i thjesht per te par fjalekalimet.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 23-03-2011 mė 02:44 PM. Arsyeja: Perdor Tastin "Ndrysho Postimin"

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Reni dhe Firefox eshte fare i thjesht per te par fjalekalimet.
  Jo nese ti ke vene nje Master Password! Para se te shkosh tek lista e fjalekalimeve te kerkon Master password

  pra eshte nje password i pergjithshem qe i mbron.

 18. #18
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  aha te kuptova

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Dhe une perdor gjithmone pasword per fjalkalimet tek Firefox,eshte opsioni me i mire qe ka Firefox,pasi kur formatoj PC ose ndonje gje tjeter me Sinkronizimin Xmarks,i rikthej te gjitha,ketu perfshij dhe paswordet qe i kam ruajtur

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kliton, tani mund te perdoresh Firefox Sync! Qe eshte integruar ne versionin 4.

  Mund te kesh te njejtat fjalekalime, histori, bookmarks etj ne te gjithe kompjuterat me Firefox te instaluar + firefox ne telefon.

  Shume komode! E ka dhe Chrome kete.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Firefox 11 me RISI !
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 05:26 PM
 2. Firefox hidhet ne versionin 5
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 07:04 PM
 3. Mozilla ka lėshuar versionin e dymbėdhjetė beta tė Firefox 4
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 02:59 PM
 4. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 03:22 PM
 5. Firefox 3 Final - Sot pretendon rekordin
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2008, 08:08 PM

Etiketat pėr kėtė Temė