Shkarko versionin Final te Firefox 4


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta Gatimi

  Nje video e shkurter siē eshte njoftuar ne fillim te temes: 2. #22
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po fillon te me pelqeje avash avash

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Po fillon te me pelqeje avash avash
  te ka bere ndonjehere crash?!
  Mua disa here dhe me reseton drivert e kartes video.

  Kjo puna e collection eshte shume praktike. Sidomos kur je duke punar dhe do ti ruash tab-faqet te ndara.

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit per Videon Reni

 5. #25
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  I njejti problem Reno,crash shume here me ben.

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore Reni ci ke keto pislliqe haha ,

  Edhe mua po me pelqen po vetem se me lidhjen time te internetit nuk shkon i hap shum avash faqet nuk e di por ne pc tim nga 5 Web Browser Google Chrom kryeson per shpejtesi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Firefox 11 me RISI !
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 05:26 PM
 2. Firefox hidhet ne versionin 5
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 07:04 PM
 3. Mozilla ka lėshuar versionin e dymbėdhjetė beta tė Firefox 4
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 02:59 PM
 4. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-08-2010, 03:22 PM
 5. Firefox 3 Final - Sot pretendon rekordin
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2008, 08:08 PM

Etiketat pėr kėtė Temė