Cilat janė 3 gjėrat mė kryesore pėr njeriun?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Pyetje Cilat janė 3 gjėrat mė kryesore pėr njeriun?

  Receta Gatimi

  Siapas mendimit tim jane:
  Shendeti
  Familja
  Mendja

  po sipas jush ?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shendeti edhe per mua

  Nana

  dhe Mendja

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ato qe permendi Labja

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ato qe tha labja

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ......

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa shkurt i paskeni rene ato qe tha labja imagjinoni sikur tja kishte fut kot  Shendeti
  Lumturia
  Familja

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Siapas mendimit tim jane:
  Shendeti
  Familja
  Mendja

  po sipas jush ?
  po keto jan kryesoret per te gjith !!

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa shkurt i paskeni rene ato qe tha labja imagjinoni sikur tja kishte fut kot  Shendeti
  Lumturia
  Familja
  po ti e shtove lumturin qe te mos ishe si te tjeret haha

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  gjithesesi kisha dhe nje fjali tek Famijla, se jo te gjithe e mendojn njesoj

  Pershembull per disa eshte shoqeria, se ate kan si familje.

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kur thash famijle nenkuptova nevojen per te pasur njerez qe te duan dhe i do , per ngrohtesi shpirterore etj ...kshu qe futet dhe shoqeria

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Shendeti...

  Familja...

  Dashuria ....

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ftyra! Kur t'shkon ftyra ti s'ki pse jeton!

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  gjeja kryesore per njeriu eshte kur e kupton ne fund cfar plehu eshte.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shendet:
  -fizik
  -mendor
  _fat......po i pati keto i ka te gjitha

 15. #15
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  1_durimi
  2_zemergjersia
  3_kurajo per te falur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-07-2013, 09:48 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 10:10 PM
 3. Ja cilat janė 50 ēuditė Shqiptare !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 11:02 PM
 4. 5 gjėrat pėr tė cilat njerėzit pendohen para vdekjes
  Nga olsii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2012, 11:35 PM
 5. Gjėrat tė cilat nuk duhet t’i bėni nė punė
  Nga gjendar nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:27 PM