Facebook prezanton Facebook Questions


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post Facebook prezanton Facebook Questions

  Receta Gatimi


  Facebook ka paraqitur pėr pėrdoruesit e saj njė veēori tė re qė quhet Facebook Questions, e cila nė fakt mund tė aktivizohet menjėherė duke vizituar pjesėn facebook.com/questions.

  Pėrdoruesit e Facebook tė cilėt dėshirojnė tė bėjnė njė pyetje, tani mund ta bėjnė kėtė gjė nė njė formė tė thjeshtė sikurse tė vendosnin njė foto, link apo video, ndėrsa pasi ta bėjnė pyetjen, miqtė mund tė pėrgjigjen apo tė votojnė.

  Funksioni i pyetjeve duket se kėsaj radhe do tė ketė njė funksionim mė tė mirė dhe disa veēori shtesė nė krahasim me tė kaluarėn, siē ėshtė opsioni Poll, e nė anėn tjetėr ėshtė edhe njė veēori shtesė qė mundėson edhe krijimin e pyetjeve nė atė formė qė mund tė pėrgjigjen shumė njerėz dhe t’ju sjellin njė pasqyrė tė rezultateve nė formė sondazhi.

  Ideja prapa Facebook Quesitons qėndron mbi atė se ka pėrdorues tė cilėt bėjnė pyetje nė statuset e tyre dhe kėrkojnė pėrgjoje, e me kėtė veēori shtesė ata do tė pėrfitojnė njė bashkėveprim mė tė madh me miqtė e tyre dhe do tė shohin edhe njė pasqyrė nė formė sondazhi se ēfarė po thonė ata.

  Miqtė e mijė nė Facebook veēse kanė filluar tė krijojnė sondazhe si Kush do tė fitojė Champions-League, Cilin program pėrdorni pėr editim tė fotografive, Kush do t’i fitojė zgjedhjet nė Tiranė, etj. /pcworldalbanian

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e florinbossi
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum mirrrrr

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 2. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 10:25 PM
 4. Facebook?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 08:07 PM
 5. Facebook prezanton tri veēori tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 07:17 AM