Bije 5 vjecarja nga Ballkoni, shpeton.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1

  Bije 5 vjecarja nga Ballkoni, shpeton.

  Receta Gatimi

  Ka shpetuar per mrekulli nga vdekja nje vajze 5 vjecare nga Durresi. K.Sheshi ka rene aksidentalisht nga kati i peste i pallatit ku banonte, por ndodhet jashte rrezikut per jeten. Ngjarja ndodhi mengjesin e sotem dhe vajza eshte derguar menjehere ne spitalin e qytetit. Sipas mjekeve, gjendja e saj nuk eshte kritike.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Bije 5 vjecarja nga Ballkoni, shpeton.

  do rritet e shendosh dhe do kete fat

  vertet nje mbrekulli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-11-2012, 04:41 PM
 2. Facebooku bashkon nėnė e bijė pas 63 vjetėsh
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-08-2011, 07:33 PM
 3. Facebooku bashkon nėnė e bijė pas 63 vjetėsh
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 12:05 PM
 4. Bie nga kati i tetė, shpėton mrekullisht 20-vjeēarja
  Nga lovee nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 11:00 PM
 5. Bije e Mallkuar
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-06-2010, 08:01 PM