Loje: Bashko 9 Pikat me vetem 4 Levizje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Loje: Bashko 9 Pikat me vetem 4 Levizje

  Receta Gatimi

  Loje - Bashko Pikat!  Loja konsiston ne bashkimin e 9 pikave duke kryer vetem 4 levizje pa shkeputur doren.

  Argetim te kendshem! I pari qe publikon foton do fitoj "lavatriēen me ngjyra" nga shorti i kaluar!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e kam un ne psikologji kte ...se kam ber dot

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  reno une e bera po se di nese shkon keshtu


 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0


  e beraaaa

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  ja fotoja

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0


  e beraaaaaa

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  iiii me duket se e fitoj ky lavatricen me ngjyra
  po tani! Reno vere ndonje loj tjeter dhe ma trego vetem mua se si behet

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  uraaaaaaaaaaaaaaaaa e fitovaaaaaaa ahhaahhhaahahha

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aaahaa un nuk e dija qe duhet te dije edhe nga pikat

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E ka fituar Bleron! bravo eshte gezuar kaq shume saqe ka bere dy here postimin

  Ja levizje e shigjetave:


 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un i beja edhe me 1 levizje

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi, mos me thuaj se perdore PAINT BUCKET

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore pse i tregon te gjitha ti

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e Brikena
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sipas levizjes qe i ka be Bleroni at'her del qe jan 11 pika e jo 9 .. shigjeten e keni zgjat me shum se qe duhet

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Por pikat jane te bashkuara Brikena

  Nuk ishte e thene qe duhet te ktheheshe tek pikat...

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Por pikat jane te bashkuara Brikena

  Nuk ishte e thene qe duhet te ktheheshe tek pikat...
  Po jo re duhet te pika

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse bėjmė lėvizje tė tilla natėn?
  Nga Erdi nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-08-2011, 10:09 PM
 2. Sa tė dėmshme janė pikat e syve?
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 03:46 PM
 3. Zbuloni tre pikat mė tė dobėta tė meshkujve
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 04:40 PM
 4. Levizje te femijes ne barkun e nenes (video)
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 02:03 PM
 5. Vajzat kėrkojnė lėvizje tė lirė pa jelekė
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-09-2008, 10:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė