Cfare kishit veshur sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 96
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  si dje ...

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  tani kam vesh 1 bluze gri me kapuc & strece te zeza

 3. #23
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Akoma me veshjen e gjumit!

 4. #24
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bluze dhe tuta

 5. #25
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Gjate pjses se pare te dites fustan te kuq dhe kepuc te zeza

  pasdite fustan pink kepuc blu te errta....

 6. #26
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Xhinse dhe bluze blu te ēelet , tani pizhama , blu te erret

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  bluze te bardh me kapuc ....xhinse te palosura pak mbi kyc....atlete te bardha

  tani rrobat e gjumit ...roz

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sot... tuta, xhinse permbi, corape 2 ose 3 pare, triko, duks me kapuc, shall, kapuc edhe xhiboksin permbi

  tani mungon xhiboksi, kapuci dhe shalli

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  1 pardesy bezh.....me rrip kaf ne mest.....me kemish kafe posht......xhinse.....kepuc kafe me bezh
  ....
  ....
  dhe nje varse...qe ne fakt se kam bler per vete...por ngeli dhurat jetime....pa pronar..........

 10. #30
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Si beni ju sikur keni 200 rroba

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  200 qind rroba skemi.....por i nderrojm per dit ama
  djemt shqiptar skan fare stil ne te veshur..............te mos ju ngelet hatri po esht e vertet...!!

 12. #32
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  200 qind rroba skemi.....por i nderrojm per dit ama
  djemt shqiptar skan fare stil ne te veshur..............te mos ju ngelet hatri po esht e vertet...!!
  Eshte e vertete . Me kujtohet njedit kur vura nje shall por ishte ne mod dhe jan akoma ne mod ne menyr te crregullt , te gjith njerzit me shikonin shtrember

 13. #33
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Nje fustan jeshil,nje xhaket te zeze te shkurter,kepucet e zeza dhe nje shall te holl,2 ngjyresh

 14. #34
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Asgje, nudo

 15. #35
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Asgje, nudo
  hahahahhahaha prandaj degjova ne lajme une,qe ne lushnje kishin pesuar disa njerez atak ne zemer,me sa duket te kane pare ty,dhe kane pesuar infrakt te menjehershem,hahahahahah

 16. #36
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  THash se mo me ke par vet, hahahahahahahhahahahahahhahahahha

 17. #37
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  mossssssssssssssssssssssss te rente pika ishalla,as ne enderr se hedh kemben ne Lushnje qe te shoh surratin tend,e jo me ne realitet nuk ka shanse,ok,

  hahahahahahahahahahahhahah

 18. #38
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Epo vete the se te pash

 19. #39
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Degjova ne lajme te thash oreeeeeeeeeeeeeeee

  ha shqip ti,apo nuk ha?.....hahahahahah

  apo ashtu te intereson ty? per se prapthi

 20. #40
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  E paskam kuptuar gabim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 244
  Postimi i Fundit: 11-07-2014, 01:03 AM
 2. Si donit ta kishit emrin?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 10:45 PM
 3. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 09:31 AM
 4. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:42 AM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė