Receta Gatimi

Cfare kishit veshur sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 96
 1. #41
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  si gjithmone,nuk eshte hera e pare!

 2. #42
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  prit te mendoj

 3. #43
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  uniformen e shkolles pallton dhe atletet

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  si zakonisht...

 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  tani kam vesh nje kanatjere te zez ...e nje pal pantallona xhins te shkurtra
  ishalla na mban kohaa

 6. #46
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  tani kam vesh nje kanatjere te zez ...e nje pal pantallona xhins te shkurtra
  ishalla na mban kohaa
  tamam si cune qenka veshe po xhinset i ke pake te grisura para hahahahahaah

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  tamam si cune qenka veshe po xhinset i ke pake te grisura para hahahahahaah
  ouuuuu .....qe kur djemt mbajn xhinse te shkurtra te shkurtra ??
  mos ja nxirr namin kot gjinis tende lumadh

 8. #48
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ouuuuu .....qe kur djemt mbajn xhinse te shkurtra te shkurtra ??
  mos ja nxirr namin kot gjinis tende lumadh
  ore ca thot ai te njef mir ty apo jo ,

 9. #49
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Pizhamat .......... se nuk kam dal nga shtepia ........

 10. #50
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ouuuuu .....qe kur djemt mbajn xhinse te shkurtra te shkurtra ??
  mos ja nxirr namin kot gjinis tende lumadh
  Pse kaq te shkurtra te shkurtra te shkurtra i paske pese kujdes se i nxjer namin vetes o lumadhe

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Pse kaq te shkurtra te shkurtra te shkurtra i paske pese kujdes se i nxjer namin vetes o lumadhe
  namin ? nam te mbash pantallona te shkurtra neper shpi ?
  aa qyqi ti oree
  ne kohen e babaqemos je rritur vella ?

 12. #52
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  corape te bardha NIKE

 13. #53
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  pantollona te shkurta dhe bluze

 14. #54
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  uniformen e shkollesssssssssss -.- qe dhe 2 jav e kam dhe nuk do e vesh me kurree

 15. #55
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Sot kisha veshur nje kemishe blu, qe e bleva para 2 ditesh.

 16. #56
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  sikur ne dimer u vesha edhe sot!

 17. #57
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  un nuk vesha gje fare

 18. #58
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  un nuk vesha gje fare
  Ore Robinson Cruso vishu se do ftohesh

  Sot nje bluze polo blu

 19. #59
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Aktualisht i kam veshur akoma!

  kam vendosur nje fjongo te bardhe mbi flok....nje fustan me ngjyra veror... dhe nje pal sandale te verdha...

 20. #60
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  kostumin e gjumit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 244
  Postimi i Fundit: 11-07-2014, 02:03 AM
 2. Si donit ta kishit emrin?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 11:45 PM
 3. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 10:31 AM
 4. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 10:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė