Receta Gatimi

Cfare kishit veshur sot?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 96
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Smile Cfare kishit veshur sot?  Cila ishte veshja juaj per sot? Cfare kombinimi keni zgjedhur!  Mos harroni parfumin

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Un nuk vesha gje sot hahaha

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  tani kam vesh nje kostum sportiv manushaq , me nje kanatjere gri...edhe shapkat manushaqe i kam

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un nuk vesha gje sot hahaha
  o Majdi, sa here te kam thene mos e perdor kompjuterin ne vasken e banjos

  un sot kam vesh nje bluz polo blu dhe jeans blu erret, atlete gri erret.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Prandaj nuk po me punon mir pc mua

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  xhinse dhe nje bluz te bardh.

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  me falni , po ju xhinkse e atlete vishni neper shpi ?

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  me falni , po ju xhinkse e atlete vishni neper shpi ?
  pytje eshte cfar keni vesh sot jo tani

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  pytje eshte cfar keni vesh sot jo tani
  e mira do ish qe ne te thoshim ca kemi vesh tani , qe ta imagjinojm nj tj

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e mira do ish qe ne te thoshim ca kemi vesh tani , qe ta imagjinojm nj tj
  jo me mir ca kemi vesh sote se tani mbase jemi edhe ne pizhama

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  jo me mir ca kemi vesh sote se tani mbase jemi edhe ne pizhama
  shum mir , edhe me pizhama ...ska rendesi nese ke vesh rroba te bukura apo te thjeshta , rendesi ka qe i ke vesh tani
  pastaj sa rroba nderrojm ne kur dalim , smbajm 1 pal...ne shkoll uniforem , pastaj do vete ne dyqan , te tj

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  ne shtepi preferoj gjithmon kostume sportive

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin


  Cila ishte veshja juaj per sot? Cfare kombinimi keni zgjedhur!  Mos harroni parfumin
  Sot xhinset dhe nje xhup te bardhe,cizmet e pellushit,shallin dhe kapucin, qe nuk dal kurr pa keto 2 te fundit,parfumit po i beje pak reklam,se me pelqen shume ESCADA (absolutely me)....hahahahahaha

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  trash ... trash sa ma trash edhe mundesisht me te gjitha nxemjet e leshuara !

  Xhinse, triko, corape, shapka, kapuc, edhe 1 dux (eshte triko me kapuc) edhe ... parfumi se harruam Diesel edhe tjera ska ...

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  trash ... trash sa ma trash edhe mundesisht me te gjitha nxemjet e leshuara !

  Xhinse, triko, corape, shapka, kapuc, edhe 1 dux (eshte triko me kapuc) edhe ... parfumi se harruam Diesel edhe tjera ska ...
  hahahahahahahahah ka si nuk ka...ka gjera plot,hahahahahah

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahahahahah ka si nuk ka...ka gjera plot,hahahahahah
  hahaha jo ka po skam vesh tjera se tani sdo mund te leviz haha

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha jo ka po skam vesh tjera se tani sdo mund te leviz haha
  hahahahahaahah

 18. #18
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Sot dola vetem me kemishte, ishte shume nxehte!

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ēfar pata vesh dije.

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Pantallona te zeza , bluze me motife ngjyre kuqe , ēizme gri , si tip pallto dhe shall parfumi Shalimar de Guerlain

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 244
  Postimi i Fundit: 11-07-2014, 02:03 AM
 2. Si donit ta kishit emrin?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 11:45 PM
 3. Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2013, 10:31 AM
 4. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 10:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė