Si ta besh nje djal per vete...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Si ta besh nje djal per vete...

  Receta Gatimi  Si mund ta besh nje djal per vete? Jo te gjith djemt preferojne te njejtat vajza keshtu qe ka shum te bej me djalin qe deshiron qe te doj ty. Vazhdo te lexoni dhe zbuloni menyrat me te mira per ta ber ‘ate’ per vete dhe realizo deshiren

  Afrohu

  E dini qe, si njerez, ne krijojme ndjenja deshire per njerez qe shikojme shpesh se sa ata qe shikojme rrall? Afrohu atij me shum, edhe sigurohu qe te ve re gjithmone kur te shef. Ne kete menyre ai formon nje lidhje mentale dhe ideale per ty, kjo gje e ben punen tende me te lehte.

  Mbaj dinjitetin

  Shumica e djemve jane gati te lidhen serjozisht me nje femer qe mbron dinjitetin, dhe respekton veten e saj. Ai kurr nuk do te t’pelqej ty ne qofte se ti nuk ke reskpekt per veten tende. Disa vajza rrin shum pas cunave dhe krijojne imazh te keq per veten e tyre. Kur e ben te dukur qe ti nuk ke respekt per veten tende, as ai nuk ka per te respektuar.

  Foli ndryshe

  S’eshte nevoja qe ta besh te dukur qe ti e do ate qe te te doj ai ty. Kur ben muhabet me te mos u perpiq shum qe ti besh pershtrypje, ose t’ja mbash vemendjen gjat gjith kohes. Gjithmon lere ate qe te kerkoj vemendjen tende. Dhe kur i flet, foli kur ai do qe te flasi me ty, mos e ngacmo kur ben muhabet me nje tjeter, perndryshe ai mendon se ti je e c’mendur dhe ke rene thelle per te. Pasi ke ber keto, dhe ai kupton qe ti nuk je si femrat e tjera, fillon mendon per lidhje me ty.

  Ji vetvetja

  Per ta bere nje mashkull per vete, do te te keshilloja te ishe VETEM vetvetja....sepse ne te kundert me vone mund ta pesosh. Asnjehere mos bej sikur te interesojne gjerat qe atij i pelqejne (kur nuk te interesojne dmth) sepse me vone , nqs vendosni te kini nje lidhje serioze bashke, ai do e kuptoje dhe do ndihet i zhgjenjyer.

  nqs keni ndonje mendim tj , mund ta shtoni

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ehu shum gjera thuhen por asnje nuk realizohet

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e ke shum gabim , realizohen te tera

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi, ste paska bere ndonjera per vete?

  E dyta dhe e 4-ta me pelqejne tek nje femer ku tenton te bej nje dajle per vete! Sme pelqen qe ajo te ndryshoj!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  1-2-3-4- te katerta shum te domosdoshme per te ber per vete dike.

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  interesante kto

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume te sakta me duken mua

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  thjesht mos ja var....dhe vjen vet

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahahahha sa kam qeshur....fix motra!....

  po si ka mundesi eeeeeee?.....qe jane e kunderta e sjellieve normale?...si e shpjegon ti kete?....

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nje qenie anormale , ska se si te veproj normalisht
  Mendoj se esht vet natyra njerezore qe terrihqet nga gjerat qe nuk i ka ....

 11. #11
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ke te drejte!....

  po nejse...cfare te thuash...keshtu eshte krijuar kjo krijes....paksa e cuditshme....

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Duhet te derdhni shume djerse, mos mendoni se do dalim direkt per kafe qe ne propozimin e pare, po nuk u gjunjezuat nuk kemi asgje konkrete..

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  interesante...

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Duhet te derdhni shume djerse, mos mendoni se do dalim direkt per kafe qe ne propozimin e pare, po nuk u gjunjezuat nuk kemi asgje konkrete..  Ne nje univers paralel ndoshta....po ktu ne tok ? Hehehe....wake up ariol .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyet 100 vetė dhe bėj siē din vetė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-09-2012, 02:52 PM
 2. Di tė bėsh pėr vete dikė
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:02 AM
 3. Nuk e dini ku i leni ēelėsat? Filloni tė flisni vetė me vete
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:43 PM
 4. Donim te njejtin djal...dy motrat i japin fund jetes!!!
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 09:33 AM
 5. Si ta besh nje femer per vete....
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 01:32 PM