Pse ėshtė mirė tė jesh femėr


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Pse ėshtė mirė tė jesh femėr

  Receta Gatimi

  Pėrparėsitė nėse jeni femėr:

  Femrat nuk bėhen tullace dhe nuk u bien flokėt si meshkujve.
  Mė lehtė do tė shmangin dėnimin pėr shkelje trafiku nėse i ndal polici.
  Sėmundjet e zemrės mė rrallė i prekin femrat se meshkujt.
  Mund tė pėrjetojnė orgazma tė shumėfishta.
  Mund tė qajnė pa frikėn qė dikush do t’i gjykojė qė janė shumė tė ndjeshme.
  Jetėgjatėsia e femrave ėshtė 80 vjet, ndėrsa te meshkujt ky kufi ėshtė mė i ultė, prej 68 deri 74 vjet.
  Askush nuk do t’i konsiderojė marroqe apo t’i pėrqeshė nėse kėrcejnė ēmendurisht nė podiumin e vallėzimit.
  Njė veshje e re menjėherė mund t’ua pėrmirėsojė disponimin.
  Mė lehtė flasin pėr ndjenjat dhe mė lehtė i heqin qafe frustrimet.
  Nė tavolinėn e masazhit mund tė kėnaqen pa frikėn e turpit nga ereksioni i papritur.
  Nuk do t’ju shikojnė keq nėse jeni vajza e babit pėr dallim nga konotacionet negative tė cilat lidhen me nocionin djali i mamit.
  Rrallė e humbnin udhėn, sepse nuk e kanė siklet tė pyesin pėr orientim.
  Sindroma premenstruale ėshtė gjithmonė pretekst i mirė pėr disponim tė keq.
  Nuk kanė nevojė tė frikėsohen qė do tė dėshtojnė nė seks.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  1 - nuk merresh ti me punet e renda
  2 - prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh
  3 - nese je e shkurter,je funksionale
  4 - gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen
  5 - te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone
  6 - mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur
  7 - jeton me gjatė dhe me intensivisht
  8 - nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare
  9 - kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri
  10 - e sheh jeten si romance
  11 - nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate
  12 - mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "Si je"
  13 - duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka
  14 - hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme
  15 - ne restorant te sherbejne te pares
  16 - mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje
  17 - neper rrembime na shpetojne te parave
  18 - dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni
  19 - mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay
  20 - nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo
  21 - nuk mbetemi tullace


 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  1 - nuk merresh ti me punet e renda
  Prandaj dhe ju quajne femra
  2 - prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh
  Qimet e gjata.........mendje e shkurter
  3 - nese je e shkurter,je funksionale
  Varet per se perdoret
  4 - gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen
  Ashtu si edhe meshkujt gjejne gjithmone dike qe ua ben gati tavolinen
  5 - te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone
  Prandaj dhe nuk preferohen per te drejtuar nje shtet
  6 - mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur
  Vlen edhe anasjelltas
  7 - jeton me gjatė dhe me intensivisht
  varet nga jeta qe ben dhe sa kujdesesh per shendetin
  8 - nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare
  femijet qe behen ne moshen 70-vjecare jane me te zgjuar
  9 - kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri
  Kur je i ri mund te jesh edhe zigolo .....ose martohesh me ndonje grua plake per te bere me lehte dokumentat hahahah
  10 - e sheh jeten si romance
  varet nga romanca.........
  11 - nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate
  me mire nje kravate sesa veshje intime
  12 - mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "Si je"
  mund ti telefonosh nje miku per te shku ne stadium apo ne kafe
  13 - duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka
  varet nga perimetri
  14 - hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme

  15 - ne restorant te sherbejne te pares
  nuk eshte ndonje gje e rendesishme .....nese ne pjate ka helm vdisni te parat
  16 - mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje
  17 - neper rrembime na shpetojne te parave
  18 - dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni
  por qe nuk jeni te sigurta kush eshte babai
  19 - mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay
  njesoj eshte do quheni lesbike
  20 - nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo
  nuk i beni dot te gjitha punet e burrave
  21 - nuk mbetemi tullace
  e thame njehere floket e gjata mendja e shkurter

  Te gjitha jane shaka shoqerore.....pa keqkuptime

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  1 - nuk merresh ti me punet e renda
  2 - prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh
  3 - nese je e shkurter,je funksionale
  4 - gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen
  5 - te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone
  6 - mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur
  7 - jeton me gjatė dhe me intensivisht
  8 - nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare
  9 - kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri
  10 - e sheh jeten si romance
  11 - nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate
  12 - mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "si je"
  13 - duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka
  14 - hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme
  15 - ne restorant te sherbejne te pares
  16 - mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje
  17 - neper rrembime na shpetojne te parave
  18 - dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni
  19 - mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay
  20 - nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo
  21 - nuk mbetemi tullace

  hahhahhahahahhah sa mir i ke pershkru sa kam qesh me numrin 18;19

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  me pelqejn ^_____________^

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Te gjitha jane shaka shoqerore.....pa keqkuptime
  hahaha...sa kam qesh me 15 ...shaka sigurisht ( .... ...) ....je me fat qe jam me humor sot

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Te gjitha jane shaka shoqerore.....pa keqkuptime
  bravo i ke kput ne mest me kete

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  bravo i ke kput ne mest me kete


 9. #9
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Te gjitha jane shaka shoqerore.....pa keqkuptime
  per 5 zoti 3rn1kO kam 1 pyetje per ty ?????????
  ke pare ndonje femer te drejtoj shtetin shqipetar ???????????????????????

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  per 5 zoti 3rn1kO kam 1 pyetje per ty ?????????
  ke pare ndonje femer te drejtoj shtetin shqipetar ???????????????????????
  Jo znj. bessy, nuk kam pare dhe he per he nuk pres te shoh !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  femra, mos e shfrytezoni dobesine tone qe kemi per ju si hakmarrje haha

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  per 5 zoti 3rn1kO kam 1 pyetje per ty ?????????
  ke pare ndonje femer te drejtoj shtetin shqipetar ???????????????????????
  n`Gjermani Merkel e drejton

  Tek ne Shqiptaret disa gjera me ndodh, dalim n`TV me1her per at' pune

  (pa keqkuptime)

 13. #13
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  n`Gjermani Merkel e drejton

  Tek ne Shqiptaret disa gjera me ndodh, dalim n`TV me1her per at' pune

  (pa keqkuptime)
  hahahah ...... e pra prandaj gjermania esht shum me para hahhaha

 14. #14
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Fiks bessy! fatkeqsisht ato te paketa femra qe duken ne politiken shqiptare jan komplet te paafta. Menyra se si flasin ne publik te pakten mua me duket volgare dhe e paduhur!

 15. #15
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  Fiks bessy! fatkeqsisht ato te paketa femra qe duken ne politiken shqiptare jan komplet te paafta. Menyra se si flasin ne publik te pakten mua me duket volgare dhe e paduhur!
  hihihih ..... se dij nuk kam pare por jam shum kurioze

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  Fiks bessy! fatkeqsisht ato te paketa femra qe duken ne politiken shqiptare jan komplet te paafta. Menyra se si flasin ne publik te pakten mua me duket volgare dhe e paduhur!
  uuuu ...avash ti me kte "komplet te pa afta "..se sesht e vertet
  do preferoja 1000 her me mir si kryeministre J.Topalli , se sa E.RAMEN !!!

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mire e ka labja

  po femer eshte mire te jesh sepse gjithmone thone "Ladies First" dhe gjithmone ju keni perparesi

 18. #18
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  uuuu ...avash ti me kte "komplet te pa afta "..se sesht e vertet
  do preferoja 1000 her me mir si kryeministre J.Topalli , se sa E.RAMEN !!!
  Nuk fola per politikane meshkuj; po te bejm krahasime ne shqiperi ka shum me te mire se Rama, apo Berisha! Zonja Topalli mua nuk me pelqen sepse me duket arrogante, por nuk e ndjek hollesisht politiken Shqiptare dhe mbase gaboj. Me aq sa kam pare un politikanet femra ne Shqiperi jan te paafta, nuk kan ato karakteristika qe sipas meje duhet te kete nje politikan, sidomos kur esht femer.

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  Nuk fola per politikane meshkuj; po te bejm krahasime ne shqiperi ka shum me te mire se Rama, apo Berisha! Zonja Topalli mua nuk me pelqen sepse me duket arrogante, por nuk e ndjek hollesisht politiken Shqiptare dhe mbase gaboj. Me aq sa kam pare un politikanet femra ne Shqiperi jan te paafta, nuk kan ato karakteristika qe sipas meje duhet te kete nje politikan, sidomos kur esht femer.
  jan preferencat e tua mbi topallin apo te tjera ...po jo tu thuash ti " te pa afta " ok ...se te ishin te pa afta sdo ishin aty ku jan .....nejse se po futemi ne ceshtje politike,,,nderkoh qe tema esht komplet tj sfer !

 20. #20
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jan preferencat e tua mbi topallin apo te tjera ...po jo tu thuash ti " te pa afta " ok ...se te ishin te pa afta sdo ishin aty ku jan .....nejse se po futemi ne ceshtje politike,,,nderkoh qe tema esht komplet tj sfer !
  Ka boll njerez te paafte qe mbulojn role qe nuk i perkasin. Fakti qe kan ate rol nuk do thote qe patjeter kan edhe aftesite e duhura!

  Kur flas per paaftesi un e kam fjalen te veshja e disa politikaneve, fjalori, llogjika qe perdorin.
  un keto kritere kam dhe mund te them qe per mua jan te paafta. Un nuk do i votoja kurr ato.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull
  Nga gjendar nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-09-2013, 11:11 PM
 2. Lady Gaga ėshtė VETĖM femėr
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-03-2013, 02:38 AM
 3. Vendet me te mira qe ja vlen te jesh femer!
  Nga erinda nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 08:53 AM
 4. Anomalia, 19-vjeē dhe nuk e di nėse ėshtė femėr apo mashkull
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 06:10 PM
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė