Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull

  Receta Gatimi

  Ja pse ėshtė mirė tė jesh mashkull:

  Miqtė nuk i kritikojnė kur shtojnė ndonjė kilogram mė shumė.
  Forma e vitheve tė tyre nuk luan rol nė karrierėn dhe avancimin profesional.
  Tė gjitha orgazmat e tyre janė tė vėrteta.
  Nuk kanė nevojė ēdo ditė tė bartin ēantėn tė mbushur me kozmetikė dhe xhingla tjera.
  Duhen ta rruajnė vetėm fytyrėn.
  Asnjė nga kolegėt e punės nuk mund t’i bėjė tė qajnė.
  Nėse kanė 35 vjet dhe nuk janė tė martuar, askush nuk do tė bėjė kėtė gjė problem.
  Gjithēka qė kanė nė fytyrė dhe trup ėshtė natyrale, madje edhe ngjyra e flokėve.
  Dy palė kėpucė u janė mė se tė mjaftueshme.
  Nėse e kanė tė nxehtė mund ta heqin fanellėn.
  Bashkėbiseduesit kurrė nuk do tė ngulin sytė nė gjoksin e tyre kur flasin me ta.
  Nuk kanė nevojė t’i memorizojnė datat e martesės, ditėlindjet e fėmijėve, tė miqve dhe tė afėrmve tjerė.
  Nėse nė festė dikush paraqitet me veshjen e njėjtė si ata, me siguri qė do tė bėhen miqtė mė tė mirė.
  Radha e meshkujve para WC-sė ėshtė gjithmonė 90 pėr qind mė vogėl.
  Pėrgatitja pėr tė dalė u zgjat 10 minuta.
  Thirrjet telefonike u zgjasin mesatarisht 30 sekonda.
  Pėr njė pushim nė vikend ju duhet vetėm njė ēantė e vogėl me gjėra.

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhahhahaha hallall ne femrat qenkemi goxha komplekse

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull

  Po pata kohe do e bej nje list te gjat 1 kilometer

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir se jeni pa komplekse kjo eshte shum e mir

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  as vete zoti nuk e dinte kur e krijoi...por i dha kuptim me vazhdimsine...sepse te jesh mashkull je i privilegjuari i natyres...ke gjithe boten ne dore...dhe e luan si do ti...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  kush e tha kete?????

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  as vete zoti nuk e dinte kur e krijoi...por i dha kuptim me vazhdimsine...sepse te jesh mashkull je i privilegjuari i natyres...ke gjithe boten ne dore...dhe e luan si do ti...
  nese nje mashkull ti aurore mendon s eeshte vazhdimesia e jetes,ath mashkulli duhet te kishte miter dhe te linte pasardhes,dhe sjane me te priiligjurit e natyres,nese zoti i ka dhene njeriut privilegje ja ka dhen femres ,dhe nese nje femer eshte e zonja ka ne dore gjithe boten

 8. #8
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  nese nje mashkull ti aurore mendon s eeshte vazhdimesia e jetes,ath mashkulli duhet te kishte miter dhe te linte pasardhes,dhe sjane me te priiligjurit e natyres,nese zoti i ka dhene njeriut privilegje ja ka dhen femres ,dhe nese nje femer eshte e zonja ka ne dore gjithe boten
  mashkulli nuk ka miter...por pa mashkullin nuk ka pasardhes Ema...hahahaha...keshtu qe jane nje e keqe e domosdoshme....jane te privilegjuar ne shume aspekte...sepse nuk eshte vetem femija gjithe jeta...jeta eshte te jesh mashkull...sepse vetem ata e jetojne jeten ne menyren qe duan...pa komplekse sic jemi ne femrat....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse ėshtė mirė tė jesh femėr
  Nga gjendar nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 08:57 PM
 2. A doni te dini si eshte nje Mashkull?....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 04:38 PM
 3. Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull
  Nga PinkPrincess nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2008, 03:29 PM
 4. Anomalia, 19-vjeē dhe nuk e di nėse ėshtė femėr apo mashkull
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 06:10 PM
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė