Receta Gatimi

Tungjatjeta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 32 prej 32
  1. #21
    i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Vendndodhja
    aty ku nuk je ti,,,
    Postime
    675
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    14
    mir se erdhe resa une jam nga drenica shpresoj te kalosh mir me neve, kalo nje dit te mbar

  2. #22
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Bug

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
    mir se erdhe resa une jam nga drenica shpresoj te kalosh mir me neve, kalo nje dit te mbar
    Mire se ju gjeta Urtesia, edhe un shpresoj te kaloj mire me ju juve, ju pershendes me gjitha te mirat.

  3. #23
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    sigurisht qato jom tuj e prit Faleminderit Ishalla bohet mir thojm na

    Hmm... ? Ngo qit sen edhe 3gom tani qka po ta merr menja A osht qashtu A jo

    Me t`mira


  4. #24
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Bug

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    sigurisht qato jom tuj e prit Faleminderit Ishalla bohet mir thojm na

    Hmm... ? Ngo qit sen edhe 3gom tani qka po ta merr menja A osht qashtu A jo

    Me t`mira

    po inshalla nje dite do te behet mire.

    e ndegjova kengen fatkeqsisht i ngjan krejt asaj qe eshte kendu, mirepo tani per tani secili mendon vetem per vete, kur eshte fjal per argetim te gjith jane 1, por kur eshte puna ti ndihmojne dikujt sjan kerkah.

    kaloni nje dit te bukur.

  5. #25
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    t`lutna per qata ta qita edhe kongen me ngu, se thash po thu ti ka pi merr kto fjal ky se as un s`foli pi qefit, po pej zorit na qka osht duhet me pranu, duhet me pranu qe Kosova osht posht, po edhe osht tuj shku per dit e ma posht un sjom atje, po senet po shihen... ishalla bohet mir qe the ti, se tybe zor qysh ja ka nis sidosmos... mos vet Veq shnosh me kan se bohet mir

    kalo mir edhe ti

  6. #26
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Bug

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    t`lutna per qata ta qita edhe kongen me ngu, se thash po thu ti ka pi merr kto fjal ky se as un s`foli pi qefit, po pej zorit na qka osht duhet me pranu, duhet me pranu qe Kosova osht posht, po edhe osht tuj shku per dit e ma posht un sjom atje, po senet po shihen... ishalla bohet mir qe the ti, se tybe zor qysh ja ka nis sidosmos... mos vet Veq shnosh me kan se bohet mir

    kalo mir edhe ti
    po valla krejt qeshtu o , ama ne fillim un e pata fjalen per te rinjet me i pa kafeterit jane perplot, diskotekat gjithashtu, se mu nal e me i analizu kto sene larg jemi po qa me bo inshalla pas te keqes do te na vie e mira

    qao qao

  7. #27
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    haha plot i ki e di edhe une, po kqyr A i kan permi 50 cent n`gjepa nuk osht pun ajo punon pi 07 mengjes dej ne 19:00 promje edhe ne fund 10 euro. Edhe qato 10 euro nuk ti jep se thot jo si kom, jo ti qes neser e qisi mualife Msusi i merr 250 euro n`mujt edhe ato i ka gjysen kredit as 100 euro si merr. Po foli pej provojes se nanen e kom pas msuse, edhe une me pas kon mir n`Kosov kisha nejt, s`isha dal knej hiq, se sjom dal pej qefit, po tuj i pa rrethanat e senet qe atje sbohet mir edhe 400 vjet, tani u dasht me dal dika... tash ti parameno kta t`Thacit i kan da 1.5 Milion euro veq me ble makina. Spo ju vozitet atyne me 1 kerr ma t`lir, pa i da 1.5 milion euro per kerre t`reja. E ku jon populli ? Jo jo, so drejtsi kjo ai tjetri merre rrogen 32mi euro tuj nejt , e une perdit neper shitore tuj mar veresi, kur vjen funi i mujit me dal me shpernda paret. Mu bo mir bohet, po kur ? Me qat qeveri e qata qe jon ka e drejtojn kosoven von ka mu bo mir, veq ishalla jem shnosh na Une skom cka t`foli ty per kto sene se je vet atje, je edhe n`Shkolle e dmth je perdit n`ngjarje me cdo sen, po po du me thon qe zor vallaj shtir shum qishtu...

  8. #28
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0

    Bug

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    haha plot i ki e di edhe une, po kqyr A i kan permi 50 cent n`gjepa nuk osht pun ajo punon pi 07 mengjes dej ne 19:00 promje edhe ne fund 10 euro. Edhe qato 10 euro nuk ti jep se thot jo si kom, jo ti qes neser e qisi mualife Msusi i merr 250 euro n`mujt edhe ato i ka gjysen kredit as 100 euro si merr. Po foli pej provojes se nanen e kom pas msuse, edhe une me pas kon mir n`Kosov kisha nejt, s`isha dal knej hiq, se sjom dal pej qefit, po tuj i pa rrethanat e senet qe atje sbohet mir edhe 400 vjet, tani u dasht me dal dika... tash ti parameno kta t`Thacit i kan da 1.5 Milion euro veq me ble makina. Spo ju vozitet atyne me 1 kerr ma t`lir, pa i da 1.5 milion euro per kerre t`reja. E ku jon populli ? Jo jo, so drejtsi kjo ai tjetri merre rrogen 32mi euro tuj nejt , e une perdit neper shitore tuj mar veresi, kur vjen funi i mujit me dal me shpernda paret. Mu bo mir bohet, po kur ? Me qat qeveri e qata qe jon ka e drejtojn kosoven von ka mu bo mir, veq ishalla jem shnosh na Une skom cka t`foli ty per kto sene se je vet atje, je edhe n`Shkolle e dmth je perdit n`ngjarje me cdo sen, po po du me thon qe zor vallaj shtir shum qishtu...

    po valla bre vllaqko krejt qeshtu o se tash hynem ne politik, tash ne kete kohe jemi me ngusht se kurre ne rend te pare buken naj kan shtrejtu e per tjera gjera spo flasmi ska ku sh kon ma keq.

    kalo mire

  9. #29
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    qashtu osht vallahi spo di hiq qka me thon veq ishalla bohet mir, se tjeter sna ka met me thon

  10. #30
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    qashtu osht vallahi spo di hiq qka me thon veq ishalla bohet mir, se tjeter sna ka met me thon
    po po duhet me than mir e mos po bohet mir inshalla

  11. #31
    i/e rregjistruar Maska e haxhisala
    Anėtarėsimi
    Jun 2011
    Postime
    2
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    jame nga Gjirokastra me pelqen qe njerzit te lidhen me njeri tjerin se keshtu forcohet dashurija respekti atdhe dashurija me respekteh haxhisala

  12. #32
    i/e rregjistruar 10% Maska e Resa
    Anėtarėsimi
    Mar 2011
    Postime
    29
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Pershendetje Haxhisela flm shume per postimin tuaj, po eshte nje je e mir qe te rinjet te njihen sa ma shume mes vete te gjith jemi Shqiptar pse te mos flasmi te pakten per mes nje forumi pasi qe skemi mundesi te bashkohemi ndryshe nga KOsova Shqiperia dhemaqedonia ju pershendes me te mira

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Tungjatjeta nga Donika!
    Nga Donika Krassniqi nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 27-06-2011, 04:42 PM
  2. tungjatjeta
    Nga Goga nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 31-12-2009, 05:29 PM
  3. Tungjatjeta
    Nga ALBKOSOVA nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 16-12-2009, 06:06 PM
  4. Tungjatjeta
    Nga adrial nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 13-03-2009, 07:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė