AC Milan vs FC Inter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 45
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  hhahaha po normal moj ulkina ne zemer do e keshe. sepse skuadra e zemres nuk eshte si e dashura qe po beri dicka qe nuk te pelqen e le. ahahha me fal qe te qellova ne plage pak me pare

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum shum faleminderit. ne fakt un mendoj qe 80 % e titullit eshte ne duart tona

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ate golin e pare se mori vesh Interi nga ju fut

  me shume se 80 % eshte i siguruar paolo!!!

 4. #24
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Fitoi milani fuqshem fare

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Fitoi milani fuqshem fare

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sonte ora 20:40 do te luhet derbi Milan vs Inter! Mjaft e rendesishme per kampionatin Italian nese Juvenstus ben gabime.

 7. #27
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sonte ora 20:40 do te luhet derbi Milan vs Inter! Mjaft e rendesishme per kampionatin Italian nese Juvenstus ben gabime.
  Nese interi fiton(do zoti ) dhe juventusi nuk ben gabime, kemi feste

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Nese interi fiton(do zoti ) dhe juventusi nuk ben gabime, kemi feste
  por nese Interi humb, dhe juventusi te pakten barazon, kemi ne Fest

 9. #29
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kurre nuk i dihet, gjithsesi ja lem skuadrave te vendosin , (Curva Nord )

 10. #30
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  MILANO do te fitoj kunder interit pa diskutim, po do kisha deshir qe Cagliari te nxjerr nje barazim te vogel nga Juventusi por esht nje gje e pamundur

 11. #31
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Nese interi fiton(do zoti ) dhe juventusi nuk ben gabime, kemi feste
  powwwwwww ^________^ thoj ishalla fitonn interin

 12. #32
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  powwwwwww ^________^ thoj ishalla fitonn interin
  hahah <3

 13. #33
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Keq puna sonte

 14. #34
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Goooooooool Inter

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E lan vet ata mo, per ta fut ne Champions :S 16. #36
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe me fitore prap ska shance, sepse po fiton Lacio dhe Udinese

 17. #37
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  por nese Interi humb, dhe juventusi te pakten barazon, kemi ne Fest
  OMG OMG OMG

 18. #38
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E lan vet ata mo, per ta fut ne Champions :S
  Po normal qe e lan vet se e pane qe juventus nuk po humbiste

  E vetmja skuader qe nuk ka pesuar asnje humbje

 19. #39
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  eccccc te vdesssssssssss fitoiiii interiii 4me2

 20. #40
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Forca Juveeeeeeeeeee Champion

  Grande Alex Del Piero me shoke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 12:49 AM
 2. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 3. Eto’o prezantohet tek Inter
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:05 PM
 4. FORZA INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 01:26 PM
 5. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM