AC Milan vs FC Inter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 45
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  AC Milan vs FC Inter

  Receta Gatimi

  sonte ne san siro do te luhet. ndeshja me e rendesishme e seris a per skuadrt milan dhe inter. ju lutem jepni argumentimin tuaj kush do ta fitoj kete ndeshje
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mendoj se eshte ndeshja psikologjikqe qe do vendosi kampionatin e Serie A!


  FORZA MILAN

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Milani madh

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Milan - INTER LIVE!!!

  Kodi:
  rezultati:
  3 :0

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne sekondat e para Milan shenon

  1 me 0!

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  2-0 perseri pato...........inter e ka humbur fare

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ndeshja me e bukur e vitit nga MILAN  Kampionati eshte vetem pak centimtetra larg

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  fooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor ca my milan. ndeshja me fantastike. shenon 3 gola dhe tolerot 7 te tjere.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje leksion i mire per "futbollistet" e interit

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  lksion te tilla interi ka mar gjithmone reni. do te kujtoj qe ka qen disa vjet rrjeshte qe milanin e ka mundur interni me me shum se 4 apo 5 gola diference. vetem keto 3 4 vjetet e fundit kan qen pak ne balance punet mes interit dhe milanit

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  allall FORZA MILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NN ndeshie e madhe fantastike interi vetem dy tre raste pati
  e shkatroi milani sot interin (pato) i jasht zakonshem
  (abate) qe e la ne ije (eto).
  (robinjo) loje te mire po duet te bente nje gol te pakten casano i madh
  i gjith MILANI ishte ne forme sot bravo cuna

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Mire qe fitoj Milani dhe uroj te behet Kampion. Interi beri monotoni ne keto vitet e fundit

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Abjatin kush e pa te lonte sot une vetem ne nje rast fantastik e pashe pasaj?
  me duket se i tha Nestes e Tjagos qe mos e bezdiste njeri se do bente nje sy gjume

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  Abjatin kush e pa te lonte sot une vetem ne nje rast fantastik e pashe pasaj?
  me duket se i tha Nestes e Tjagos qe mos e bezdiste njeri se do bente nje sy gjume
  e fort kjo

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10


  ja dhe golat

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pffffffffffffffffffffffffffffffffffff cna merxiti ky interi sonte

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ulkina mos u merzit moj vajze se ka dhe me keq. ja po te mendosh par 6 vjetesh. kur milani e mundi interin 7 me 0. si do u ndjeje ti.

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  kush e ka pare ndeshjen eshte nje veprim fantasti i sedorf. mund te ma gjeni pak videon e atij momenti? ju lutem flm

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Paolo une jam fans i Juventusit por nuk po i ecen

  Ti me sa di une je Milanist ateher qe nga ky moment ta uroj Titullin

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  po cke mo paolo eee ??? cke qe me lendon plagen { un nat koh smerrja vesh fare nga futbolli hahaha } ???

  prap interin zemer e kam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 12:49 AM
 2. Finale e Champions League: Bayern - Inter
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2010, 10:28 AM
 3. Eto’o prezantohet tek Inter
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:05 PM
 4. FORZA INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 01:26 PM
 5. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM