Fraza dhe Dedikime te ndryshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Fraza dhe Dedikime te ndryshme

  Receta Gatimi

  Fraza dhe Dedikime me Imazhe oseTekst!


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Let go of what kills you and hold on to what keeps you breathing 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31  te dyja sh te bukura!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  The most beautiful part of any person isn't seen with the eyes - it's felt by the heart.

  Love can make you do things that you never thought possible

  Love is never planned and it doesn’t need a reason, but when love is true it becomes your plan and your reason for living

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo eshte sh e bukur


 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  I don’t know what will happen next so I’m satisfied with my current life.....

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kjo eshte sh e bukur

  e bukur , po jo dhe aq e vertet

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te bukura ....

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Jeta ime lind dhe vdes, kurse une ne humbetire e shikoj fundin tim dhe vetmise nuk i jap dot emer!?
  Do te doja, eh ē'do te doja, e kush jo se...do te doja nje bote te mbushur me dashuri, nje bote te dashuruarish, nje bote ku askush kurre nuk e ndjen te ftohtit e vetmise... do te doja...

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  qashtu bre labe futja shqip, se veq english dojm mu bo Anglez pa kan hiq

  "Ma shum folim anglisht se shqip, po nuk jena Amerikan"

  thenje keshtu...

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  qashtu bre labe futja shqip, se veq english dojm mu bo Anglez pa kan hiq

  "Ma shum folim anglisht se shqip, po nuk jena Amerikan"

  thenje keshtu...
  ...

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 13. #13
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  A nuk kishte bota nje per mua, apo zemra jote nuk pati meshirė, ishte knaqesi te isha me ty, te me pėrkldhelje kisha shum deshirė... E ketė botė te cilen ti e don shumė, a se meritova ta jetoj dhe unė, veq tė kishe menduar nga un si je ndar, pak do kishe qeshur e shume do kishe qar, edhepse kam dashur lule per t’dhuruar, tash sme dhimbset jeta qe se kam jetuar, se bota te cilen ju e doni shum, nuk asht me e mirė se bota ku jam unė, vall a kaq tė vogel ke zemren qe ngjoks e mban, si munde ta lėsh anash njeriun qe tdon, asnjeher per mua ste rrodhi pika e lotit, a mendon ndoj herė se do dalesh para zotit, se njerzit shumė gabohen gjithashtu mashtrohen, por me te mirėt jan at ate cilen pendohen…

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "Wen du mich fragen würdest; Was ist dir wichtiger, dein Leben oder ich ?;
  Ich würde sagen mein Leben, und du würdest gehen ohne zu wissen dass du mein Leben bist !!!"

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ta perkethej un kte ice ...se di gjermanisht

  "Nese do me pyesje kush eshte me e rendesishme jeta ime apo ti , un do thoja jeten , dhe ti do ikje , pa e kuptuar se jeta ime JE TI !!!"

  http://translate.google.com/

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e MiSs YoU
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ta perkethej un kte ice ...se di gjermanisht

  "Nese do me pyesje kush eshte me e rendesishme jeta ime apo ti , un do thoja jeten , dhe ti do ikje , pa e kuptuar se jeta ime JE TI !!!"

  http://translate.google.com/
  hahaha je e paparė

  Ashtu ishte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fraza Dashurie
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-10-2014, 11:43 PM
 2. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 3. Thenie, Citme, Fraza me Foto
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:30 PM
 4. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:45 PM
 5. Te ndryshme
  Nga Cuore RossoNero nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 10:47 AM

Etiketat pėr kėtė Temė