Receta Gatimi

Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Djallėzore Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?  Pas kujt emision ishte te fiksuar kur ishit te vegjel (per ata qe jan rritur tashme )

  Cilat ishin filmat vizatimor qe ndiqnit, (vendosni video nga youtube)!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ka qene nje film vizatimor PRINCIPESSA SISSI e kisha shuuum qejf ate ... dhe TOM & JERRY i adhurojaaa

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16


  tek tomi dhe xherri kjo ishte pjesa ime e preferuar

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  emision smbaj mend te kem pare, po filma vizatimor...tom & jerry kane qene te preferuarit e mi......sa here i shihja me benin per te qesh...
  edhe tani kur i shoh ndonjehere me bejne per te qesh......haha...

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  emision smbaj mend te kem pare, po filma vizatimor...tom & jerry kane qene te preferuarit e mi......sa here i shihja me benin per te qesh...
  edhe tani kur i shoh ndonjehere me bejne per te qesh......haha...

  ej igli shife pak vidjon me tomi xherri te pelqen .... un ate e kisha shum qjef ^____^

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Perveē tom e jerry ka qene dhe Power Ranger qe me pelqente shume , Spiderman, Batman etj.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Per mua Naruto

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Uh, harrova Dragon Ball dhe Lupin qe e shikoja dhe ne gjimnaz

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Luenin ore . ahhaha sa e shikoja

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ej igli shife pak vidjon me tomi xherri te pelqen .... un ate e kisha shum qjef ^____^
  haha...u kenaqa duke e pare...

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Se mos genjen ore

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  jo ore...me qeshen edhe veshet kur po e shihja......

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tomi & xheri pipi qorape gjat e kam par ne cd..

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  TOM & JERRY si te gjith femiet por dhe Popeye me ka pelqyer shume


 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  te pa vdekshmit tom & jerry...dhe te gjithaaa serit e barbit

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te pa vdekshmit tom & jerry...dhe te gjithaaa serit e barbit
  kush e eshte e preferuara ??? mua te gjitha me pelqen shuuuuuuum sidomos ajo me christmas carol me pelqen shum atmosfera e krishtlindjeve

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  mua me pelqente shuum barbi balerina...tani kan dal dhe shum te tjera me kto ( i kam par te tera ) si psh 12 princeshat ; raperonzola etjjj

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Per mua Naruto
  naruto me sazuken , me mjeshter kakashin , sakura, orocimaru etjjj e kam par dhe un

  po gokun e ke ndjek ?

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mua me pelqente shuum barbi balerina...tani kan dal dhe shum te tjera me kto ( i kam par te tera ) si psh 12 princeshat ; raperonzola etjjj
  ehhhh un them rroft bang bang-u hahahahha kete nuk e kam par po do e shof patjeter

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  naruto me sazuken , me mjeshter kakashin , sakura, orocimaru etjjj e kam par dhe un

  po gokun e ke ndjek ?
  Po edhe Gokun deri ne fund

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 08:42 AM
 2. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM
 3. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 4. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 27-03-2014, 05:30 PM
 5. Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 03:38 PM

Etiketat pėr kėtė Temė