Receta Gatimi

Bileta Kartvizitash te gatshme PSD


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Bileta Kartvizitash te gatshme PSD

  Nje seri filesh me Karvizita per biznese apo dhe perdorim privat! Mjafton te hapni Photoshop, te modifikoni TEKSTIN sipas deshires tuaj dhe ti dergoni per stampim.
  Shkarko file PSD te bashkangjitur!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Haha Reno,pashe ate PSD,dhe po mendoja,ca qenkan keto kartvizita Socila Demokrate keshte,se Partia Socila Demokrate e ka PSD,shume te bukura po me duken

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Tanbi thua ti qe mbraova punen me kartvizitat un

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Karvizita

  Majdi, si e bere

  Ja dhe nje tjeter!

  Kliton po te bej nje per PD-ne

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Shum mir jan por gjithmon behen kur e di se cfar kompanie eshte ose biznesi dhe pershtaten ngjyrat logoja etjera

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tatuazh me logon e hekurudhės pėr bileta falas !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-09-2012, 02:53 PM
 2. Bileta
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 08:05 AM
 3. E gatshme memoria e parė DDR4
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 11:28 PM
 4. Wallpaper dhe Bileta per Pashke! Mahnitese ne shqip!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2010, 12:35 AM
 5. Porsche e gatshme tė ndajė platformėn e 911 me Volkswagen?
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 08:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė