E refuzoi te dashuren para 10 personave


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  E refuzoi te dashuren para 10 personave

  Receta Gatimi

  Propozimi pėr martesė i njė vajze kineze shkoi nė drejtim tė gabuar kur i dashuri i saj e refuzoi para dhjetra dėshmitarėve.

  Pasi ia dėrgoi tė dashurit tė saj njė mesazh qė tė vijė dhe ta takojė, vajza nė fjalė u ngjit nė maje tė makinės sė saj me njė buqetė lulesh nė dorė. Nė dritaren e makinės kishte shkruar fjalėt “Martohu me mua”.

  Por kur arriti i dashuri i saj pėrgjigjia e tij befasoi masėn e grumbulluar pasi ai e refuzoi ofertėn. Ai tha: “Ėshtė dashur qė unė tė tė propozoja ty. Sido qė tė jetė, tash mė s’mė ka mbetur asgjė dhe nuk mund tė tė bėjė tė lumtur. Nėse mund tė mė presėsh mua pėr tri vite dhe nėse deri atėherė do tė mund tė blejė shtėpi e makinė, unė do tė tė propozoj ty”.

  Propozimi romantik ndodhi nė Universitetin Wuhan gjatė festivalit tė lulėzimit tė qershive

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hajde jete te lumtur

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  owwwwwwwwwww me kushteee ee ncnc

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  QEnka i sinqert ...

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ska pas faj tybe A shtyhet jeta me budall ? (Jo me t`meta fizike, por kuptimi njeri i trashe!)

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  I sinqert por dhe budalla haha

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dashuri e pa par hahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te kujtoni Emrat e Personave
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-06-2012, 07:58 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 02:09 PM
 3. Plaka shtiu nė fqinjin pasi ai refuzoi ta puthte
  Nga Erdi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 03:55 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 02:42 PM
 5. Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-02-2008, 12:52 AM