8 karakteret qė tėrheqin femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  8 karakteret qė tėrheqin femrat

  Receta Gatimi

  Studime disavjeēare pėrcaktuan tipet kryesore qė janė mė tė suksesshėm me femrat. Femrat kanė dy lloje "programesh mendore" kur bėhet fjalė pėr meshkuj. Kur thuhet "program" specifikisht nėnkuptohet qė ato janė
  tė programuara qė nga lindja, prej gjeneve tė tyre, po ashtu edhe nga shoqėria, ti pergjigjen nė mėnyrė tė pavetėdijshme dy tipe meshkujsh qė i pėrshtaten fotos mendore tė tyre. Tė gjitha femrat tėrhiqen nga kėto personalitete deri nė njėfarė pike.

  1- "Djemtė e kėqinj" (bad boys)
  Kėta tipa zakonisht janė tė fuqishėm dhe sillen si tė tillė. Pinė alkool, duhan, bėjnė tatuazhe dhe demonstrojnė nė ēdo mėnyrė tė mundshme qė janė nė krahun e gabuar tė rrugės.

  2-Aventurieri
  Dikush qė ėshtė qejf ta kesh rrotull. Kėta tipa janė nė mėnyrė tė qėndrueshme duke kėrkuar pėr "adrenaline", pėr emocion. Aventurierėve u pėlqen tė bėjnė sėrf, ski, gara me makina, hedhje me litar, hedhje me parashutė. Ata mendojnė si Indiana Jones dhe James Bond. Femrat e pėlqejnė kėtė tip sepse aventurierėt nuk janė kurrė tė mėrzitshėm ti kesh rrotull.

  3-Flirtuesi
  Dikush qė ėshtė sensual dhe i bėn femrat tė ndihen mirė. Ata e kuptojnė femrėn plotėsisht, madje mendohet se nė jetėn e kaluar kėta tipa mund tė kenė qenė femra. Flirtuesit duket se kanė njė mėnyrė natyrale me femrat. Shumicės sė meshkujve ata mund tu duken tė ēuditshėm, madje edhe paksa gei.

  4-Artisti
  Dikush qė prek emocionet e saj dhe ėshtė enigmatik e kompleks. Artistėt e shohin botėn ndryshe nga personat e tjerė, ėshtė e vėshtirė pėr t′i kuptuar. Femrat mund tė kuptojnė shprehitė e fytyrės sė artistit mė mirė se meshkujt e tjerė munden, prandaj zakonisht ato janė shumė tė tėrhequra nga kėto personalitete. Kėta tipa janė tė paorganizuar dhe nuk janė tė vetėdishėm pėr konceptin kohor.

  5-Mashkulli i suksesshėm
  Dikush qė tė ofron njė stil jetese tė mrekullueshėm dhe stabilitet. Mashkulli i suksesshėm sjell para dhe stabilitet. Shumica e femrave pėrpiqen tė martohen me kėta tipa.Tė suksesshmit janė tipa dominantė, pasi ata janė lodhur pėr tė arritur suksesin dhe i pėrdorin aftėsitė e tyre tė udhėheqjes nė menaxhimin e lidhjes sė tyre, madje edhe nė rritjen e fėmijėve.

  6-Kontrolluesi
  Dikush qė i thotė asaj ēfarė tė bėjė dhe e kontrollon, gjė qė shumė femra e konsiderojnė si njė shenjė tė interesimit tė madh ndaj tyre. Por nė fakt ėshtė se atyre u pėlqen pushteti mbi gjithēka.

  7-Mashkulli i zakonshėm
  Dikush qė ėshtė besnik, i qėndrueshėm dhe me kėmbė nė tokė. Kėta tipa zakonisht pėrfundojnė nė lidhje afatgjatė me femrat qė janė si ata, tė zakonshme.

  8-"Servili"
  Dikush qė i jep asaj ēdo gjė qė ajo do. Ndonėse nuk janė tė pėlqyshėm nga shumica e personave, servilat kanė njė "fjalor" tė veēantė ndaj tė dashurės sė tyre si "ok zemėr, si tė duash" dhe "mė fal" dhe "ēfarė ke zemėr?" Kėtij tipi nuk i pėlqen tė shohė njerėzit nė sy

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shum te verteta nga 2 tek 7-a
  kurse 1 & 8 , po sidomosss 8 fare fare fare

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te verteta te gjitha

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Te verteta te gjitha
  po ti nga e di ca na terrheq neve ..

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po i di se ju njof ahhahaa

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  dmth te gjithe tipat i terheqkan!

  Mungon dembeli dhe genjeshtari

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  he he he he he he 3 3

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  2-Aventurieri
  Dikush qė ėshtė qejf ta kesh rrotull. Kėta tipa janė nė mėnyrė tė qėndrueshme duke kėrkuar pėr "adrenaline", pėr emocion. Aventurierėve u pėlqen tė bėjnė sėrf, ski, gara me makina, hedhje me litar, hedhje me parashutė. Ata mendojnė si Indiana Jones dhe James Bond. Femrat e pėlqejnė kėtė tip sepse aventurierėt nuk janė kurrė tė mėrzitshėm ti kesh rrotull.


  4-Artisti
  Dikush qė prek emocionet e saj dhe ėshtė enigmatik e kompleks. Artistėt e shohin botėn ndryshe nga personat e tjerė, ėshtė e vėshtirė pėr t′i kuptuar. Femrat mund tė kuptojnė shprehitė e fytyrės sė artistit mė mirė se meshkujt e tjerė munden, prandaj zakonisht ato janė shumė tė tėrhequra nga kėto personalitete. Kėta tipa janė tė paorganizuar dhe nuk janė tė vetėdishėm pėr konceptin kohor.


  personalisht keto 2 tipe meshkujsh me duken me interesant....!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Grabitėsit tėrheqin bankomatin me traktor
  Nga abdullah92 nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 11:09 PM
 2. Edhe VW e Chrysler tėrheqin automjete
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 01:04 PM
 3. Karakteret dhe mbipesha
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 08:54 PM
 4. Help me - Karakteret special ne Word!?
  Nga Erdi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:41 PM
 5. Karakteret special qe nuk i ka tastjera juaj
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 10:24 PM