Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do?

  Receta Gatimi

  Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do? sa mund te jet e vertet kjo

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Per mua nuk qendron kjo........
  Dashuria nuk ben dallime mashkull apo femer.
  Kush dashuron dashuron me gjithe zemer dhe nuk jane femrat qe duan me teper se meshkujt.
  Deri tani une nuk njoh ndonje njesi matese te dashurise keshtuqe nuk mund ta percaktosh dot se kush dashuron me shume , femra apo mashkulli.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe un bashkohem me mendimin e Erikos!

  mendoj se sduhen bere dallime ne dashuri, por mbase mund te kete vetem ne shprehje te saj...

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do? sa mund te jet e vertet kjo
  100% e vertet!

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  100% e vertet!
  them qe 70 e kusur % e ver8 kjo

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  them qe 70 e kusur % e ver8 kjo
  Ashtu eeeeeeee?,Po he me thuaj?,pse meshkujt nuk mund te dashurojne aq sa mundin?...Nejse nuk ke perse te pergjigjesh,ne fund te fundit ti nuk perfaqeson gjithe meshkujt e ksaj bote.hahahahahops:

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ashtu eeeeeeee?,Po he me thuaj?,pse meshkujt nuk mund te dashurojne aq sa mundin?...Nejse nuk ke perse te pergjigjesh,ne fund te fundit ti nuk perfaqeson gjithe meshkujt e ksaj bote.hahahahahops:
  haha that`s true !

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ohhhhhhh No!...,ok hai ragione,io faccio sepmre brutte domande,scusa!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ohhhhhhh No!...,ok hai ragione,io faccio sepmre brutte domande,scusa!
  ahah ... ti italisht un gjermanisht ... apo do perdorim google translate ?

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ahah ... ti italisht un gjermanisht ... apo do perdorim google translate ?
  hahahhahahahha sa kam qeshur,google nuk bene pune ne keto raste se nuk perkthen mire,me pelqen gjuha italiane,e kam studiuar 4 vjet,dhe e gjej me mire veten aty,kur behet fjale per gjuhe te huaj,por me qe u beme lemsh,flasim shqip me mire,se eshte gjuha me e bukur ne bote!

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Ska me gjuhen tone jo !

  Bera shaka ... se ti mund te shkruash sa te duash, por do te duket me shum si nje monolog pastaj ...

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Ska me gjuhen tone jo !

  Bera shaka ... se ti mund te shkruash sa te duash, por do te duket me shum si nje monolog pastaj ...
  Ate thuaj..nejse jam mesuar me monolog tashme...hahahahahha,se te gjitha ato qe shkruaj ashtu jane nje monolog,ose e thene ndryshe fol fol se flet bukur!..por gjithsesi,...

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ate thuaj..nejse jam mesuar me monolog tashme...hahahahahha,se te gjitha ato qe shkruaj ashtu jane nje monolog,ose e thene ndryshe fol fol se flet bukur!..por gjithsesi,...
  haha vetem mos na shaj ndonje gje se per tjerat .... (hahaha shaka )

  fol fol se flet bukur, eshte e ver8 !

  Flet bukur ti flet

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha vetem mos na shaj ndonje gje se per tjerat .... (hahaha shaka )

  fol fol se flet bukur, eshte e ver8 !

  Flet bukur ti flet
  Jo nuk shaj,nuk kam share kurr ne jeten time,edhe kur kam te drejt per te share ndonje qe e meriton,ne vend ta shaj,qaj nga inati hahahahahah,flm per frazen e fundit,

 15. #15
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  femra eshte legjende ,mashkulli eshte mit
  dashurojne dhe nuk dine te duan....

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  femra eshte legjende ,mashkulli eshte mit
  dashurojne dhe nuk dine te duan....
  Pikerisht..!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza a mundet ti propozoi nje mashkulli
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-01-2013, 06:41 PM
 2. Kush dashuron me teper djali apo vajza?
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 02-10-2012, 09:41 AM
 3. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:33 PM
 4. 7 Difektet e nje mashkulli qe femra urren se tepermi
  Nga PinkPrincess nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 11:07 PM
 5. Mashkulli Don Zhuan e femra Lavire!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-02-2011, 08:11 AM