9 gjėrat kryesore qė irritojnė mashkullin nė ēift


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Exclamation 9 gjėrat kryesore qė irritojnė mashkullin nė ēift

  Receta Gatimi  Specialistja pėr marrėdhėnien nė ēift, Lisa Hayes, thotė se janė 9 faktorė tė cilėt meshkujt i "keqkuptojnė" dhe bėjnė qė lidhjet tė pėrfundojnė:

  1.Ajo pret nga unė qė ta bėj tė ndihet e bukur, e vlerėsuar, e lumtur, tėrheqėse ēdo ditė. Meshkujt nuk duan tė jenė pėrgjegjes pėr mėnyrėn se si ndihet njė femėr.

  2.Ajo do qė unė tė mendoj atė ēfarė ajo dėshiron. Meshkujt nuk duan tė jenė nėn presion pėr tė miratuar mendimet e gruas sė tyre. Ata duan tė mendojnė atė qė duan, si tė duan, dhe tė lirė tė jenė ata qė janė.

  3.Ajo pret qė tė mė pėrfshijė nė ēdo gjė tė saj. Njė mashkulli i pėlqen njė grua qė mund tė jetė e pavarur.

  4.Ajo ėshtė me tė vėrtetė e ngurtė. Burrat pėlqejnė femrat qė "ecin me rrjedhėn". Edhe mė shumė, shumica e meshkujve pėlqejnė njė femėr qė ėshtė spontane.

  5.Nė qoftė se asaj nuk i pėlqen fiziku qė ka, pse duhet tė ma thotė vazhdimisht? Nėse keni probleme me trupin tuaj, meshkujt nuk duan tė dėgjojnė pėr to.

  6.Ajo flet shumė. Kjo nuk ka nevojė pėr shpjegim.

  7.Ajo nuk mė lė ta ndihmoj. Meshkujt gėzojnė kur kujdesen nė mėnyrėn e tyre pėr femrat. Kur femra nuk pranon ndonjė ndihmė prej tij, ndihet i "ofenduar".(Raste tė rralla)

  8.Ajo ėshtė emocionalisht e paparashikueshme apo me humor tė keq. Meshkujt nuk e dinė se si tė reagojnė ndaj tyre.

  9.Unė nuk kam asnjė ide se ēfarė ajo dėshiron. Meshkujt nuk e lexojnė dot mendjen tuaj. E vetmja mėnyrė qė mashkulli ta dijė se ēfarė njė femėr dėshiron ėshtė nėse ajo e thotė vetė atė

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  interesante keto

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  per kete 8ten nuk jam dhe aq dakort un ...............................

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po 99 gjerat qe irritojne femrat pse nuk permenden?....

  psh,egizmin,feminizmin....te vepruarit sipas kokes se tyre....pa pyetur nese je edhe ti njeri?....

  ketu nuk flas per mashkullin tim,ai eshte mashkulli perfekt.........hahahahaha

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shumicen i paska thon me ven!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjerat qe nervozojne me shume mashkullin...
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 14-10-2014, 10:48 AM
 2. Cilat janė 3 gjėrat mė kryesore pėr njeriun?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 02:28 PM
 3. Cigarja, shkaktarja kryesore e kancerit tė mushkėrive
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 05:11 PM
 4. Vitaminat kryesore
  Nga ema_d nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-01-2008, 02:56 AM
 5. Kushtet e Perdorimit dhe Rregullat Kryesore te Forumit!
  Nga Lirenti nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 01:00 AM