Gjuhet e huaja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Gjuhet e huaja!

  Receta Gatimi

  Kam vene re qe nuk gjendet nje forum/nen forum per gjuhet e huaja???

  A mund te vihet nje i tille??


  Me respekt,

  E..,

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gjuhet e huaja!

  Ca teme duhet Albi?
  Per gjuhet e huaja, por ne lidhje me cfare?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Gjuhet e huaja!

  Zakonisht vizitoret jane 95% shqiptare, dhe pse qendrojne jashte vendit nuk eshte menduar te hapet nje nen forum ne gjuhe te huaj.
  Nqs eshte deshira per nje pjese te tille, mund te hapet nje teme ne gjuhen apo gjuhet qe deshironi, sipas popullaritetit mund ti dedikohet nje hapesire e vecant.

  Reni

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Gjuhet e huaja!

  Faleminderit

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Gjuhet e huaja!

  Ne kete forum jeni te lutur te shkruani shqip.

  Nese deshironi te flisni e te diskutoni ne gjuhe te huaja, ka forume dhe faqe sa te duash, anglisht, italisht, gjermanisht, arabisht, etj.

  Nuk besoj se eshte e nevojshme nje gje e tille, dhe as kam pare te kerkohet nje gje e tille apo te kete interes per dicka te tille.

  Personalisht kam nevoje te flas e te shprehem shqip dhe besoj se kete e duan te gjithe shqiptaret, sepse gjuhen e huaj e flas ketu ku jam ne jeten e perditshme.

  Pastaj qellimi i kesaj faqeje eshte qe ti sjelle shqiptaret me afer njeri-tjetrit dhe te ndihmojme njeri-tjetrin.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Gjuhet e huaja!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"16698
  Ne kete forum jeni te lutur te shkruani shqip.

  Nese deshironi te flisni e te diskutoni ne gjuhe te huaja, ka forume dhe faqe sa te duash, anglisht, italisht, gjermanisht, arabisht, etj.

  Nuk besoj se eshte e nevojshme nje gje e tille, dhe as kam pare te kerkohet nje gje e tille apo te kete interes per dicka te tille.

  Personalisht kam nevoje te flas e te shprehem shqip dhe besoj se kete e duan te gjithe shqiptaret, sepse gjuhen e huaj e flas ketu ku jam ne jeten e perditshme.

  Pastaj qellimi i kesaj faqeje eshte qe ti sjelle shqiptaret me afer njeri-tjetrit dhe te ndihmojme njeri-tjetrin.

  Sa shume i zmadhoni gjerat mor aman!!

  Emaus kerkesa ime ishte krejt e thjesht pa qene nevoja per te na treguar forume te tjera pasi jam e sigure qe te gjithe i dime! Une e mora pergjigjen nga Renix kshu qe ska pse te flasesh me ironi!
  Nuk eshte e thene se po te jete nje forumi gjuheve te huaja do leme shqipen menjane.Ajo mund te sherbente per te gjithe ne edhe pse shumica jone jetojne jashte shtetit!
  Nejse une bera nje kerkese,dhe pergjigjen e mora!
  Shume flm!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gjuhet e huaja!

  ne nje fare menyre jam dakurt me Alb-Angel sepse ne qe jetojme jashte apo sic eshte shumica e ketij forumi do te na ndihmonte per te shkembyer experieca nga te gjitha anet duke filluar qe nga perkthimi i disa fjaleve qe nuk burr none me i gjet edhe ne fjalor por edhe te mesojme sado pak nga gjuhet ,zakonet dhe ligjet e shteve te tjera.
  ky eshte mendimi im

  me respet pologu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows Live Essentials 2011 Instaluesi Offline ne te gjitha gjuhet
  Nga vaaldr1n nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 02:29 PM
 2. Gjuhėt e huaja largojnė rrezikun e sklerozės
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 01:48 PM
 3. Kenge te huaja per femije
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-04-2011, 03:00 PM
 4. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 11:58 AM