Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Receta Gatimi

  Si do vepronit nese shoku apo shoqja juaj bie ne dashuri me te dashuren /dashurin tuaj???

  Eshte e drejte kjo lloj lidhje??

  Jepni mendimet tuaja

  Me respekt,

  Eri

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  lol, mua me ka ndodhur, shoku im ishte dashuruar me te dashuren time (para shume kohesh)

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Une personalisht te them te drejten jam shume kundra ketyre gjerave qe me duken teper te ulta!
  Nuk mund ta imagjinoj dot nje gje te tille dhe jam shume kundra!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Ti daku mos u nxitto te nxjerresh perfundime

  Personalisht mendoj qe ne duhet tu shmangemi gjerave te tilla sa te mundemi.

  Megjithate jane gjera qe ndodhin, ndonjehere eshte e veshtire te kontrollosh zemren dhe ndjenjat, kudo degjoj dhe shikoj te ndodhin gjera te tilla.

  Eshte nje ceshtje shume delikate dhe do shume urtesi me maturi per keto gjera. Eshte e lehte te gjykojme te tjeret, por ne nuk dime rrethanat, kushtet, kur ndodhin keto ngjarje, sidoqofte, nuk dua te them se eshte gje e mire, por nuk dua te gjykoj te tjeret.

  Ndodh qe tjetri mund tte dashurohet, por perderisa nuk nderhyn ne nje lidhje dhe nuk e prish ate, ska ndonje pasoje te madhe per dy personat, kurse per vete personin po, sepse ai vuan.

  Personalisht nuk me ka ndodhur qe te futem midis dy personave, por qe te kem menduar - sa i mire ky, ose sa e mire kjo, sikur te isha une me te, me ka ndodhur (ne te kaluaren ), por vetem mendime te momentit asgje me teper.

  Pastaj, i thone nje fjale te urte : PULA E BOTES DUKET ME E MAJME, megjithese keshtu duket, por smund te jete aspak e vertete.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Personalisht nuk me ka ber vaki, kurr, dhe shpresoj te mos me ndodhi ndonjehere, sepse z'do ta falja asnjehere!

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  E drejte apo jo , po te ndodhi nuk ke ēi ben .....Une nuk do ta pranoja kurrrereeeee ........!!!!
  Tradheti e dyfishte *

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"16699
  Ti daku mos u nxitto te nxjerresh perfundime

  Personalisht mendoj qe ne duhet tu shmangemi gjerave te tilla sa te mundemi.

  Megjithate jane gjera qe ndodhin, ndonjehere eshte e veshtire te kontrollosh zemren dhe ndjenjat, kudo degjoj dhe shikoj te ndodhin gjera te tilla.

  Eshte nje ceshtje shume delikate dhe do shume urtesi me maturi per keto gjera. Eshte e lehte te gjykojme te tjeret, por ne nuk dime rrethanat, kushtet, kur ndodhin keto ngjarje, sidoqofte, nuk dua te them se eshte gje e mire, por nuk dua te gjykoj te tjeret.

  Ndodh qe tjetri mund tte dashurohet, por perderisa nuk nderhyn ne nje lidhje dhe nuk e prish ate, ska ndonje pasoje te madhe per dy personat, kurse per vete personin po, sepse ai vuan.

  Personalisht nuk me ka ndodhur qe te futem midis dy personave, por qe te kem menduar - sa i mire ky, ose sa e mire kjo, sikur te isha une me te, me ka ndodhur (ne te kaluaren ), por vetem mendime te momentit asgje me teper.

  Pastaj, i thone nje fjale te urte : PULA E BOTES DUKET ME E MAJME, megjithese keshtu duket, por smund te jete aspak e vertete.
  Emaus, konluzionet i nxorra per veten time, sepse une e di se c'mendoj!
  Mund te me pelqeje nje e dashura e shokut, por ne asnje menyre ta shoh ne pikpamje tjeter!
  Me duket si dicka e imoralshme dhe e paskrupullt!
  Flas gjithnje per veten time!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  [quote=daku323\";p=\"16861]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "EMAUS\";p=\"16699":5v03q7xz
  Ti daku mos u nxitto te nxjerresh perfundime

  Personalisht mendoj qe ne duhet tu shmangemi gjerave te tilla sa te mundemi.

  Megjithate jane gjera qe ndodhin, ndonjehere eshte e veshtire te kontrollosh zemren dhe ndjenjat, kudo degjoj dhe shikoj te ndodhin gjera te tilla.

  Eshte nje ceshtje shume delikate dhe do shume urtesi me maturi per keto gjera. Eshte e lehte te gjykojme te tjeret, por ne nuk dime rrethanat, kushtet, kur ndodhin keto ngjarje, sidoqofte, nuk dua te them se eshte gje e mire, por nuk dua te gjykoj te tjeret.

  Ndodh qe tjetri mund tte dashurohet, por perderisa nuk nderhyn ne nje lidhje dhe nuk e prish ate, ska ndonje pasoje te madhe per dy personat, kurse per vete personin po, sepse ai vuan.

  Personalisht nuk me ka ndodhur qe te futem midis dy personave, por qe te kem menduar - sa i mire ky, ose sa e mire kjo, sikur te isha une me te, me ka ndodhur (ne te kaluaren ), por vetem mendime te momentit asgje me teper.

  Pastaj, i thone nje fjale te urte : PULA E BOTES DUKET ME E MAJME, megjithese keshtu duket, por smund te jete aspak e vertete.
  Emaus, konluzionet i nxorra per veten time, sepse une e di se c'mendoj!
  Mund te me pelqeje nje e dashura e shokut, por ne asnje menyre ta shoh ne pikpamje tjeter!
  Me duket si dicka e imoralshme dhe e paskrupullt!
  Flas gjithnje per veten time![/quote:5v03q7xz]


  Bravo Daku, njeri me norma. Tani mund te bej shoqeri me ty pa merak fare

 9. #9

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Eshte dicka shume e rende dhe e pafalshme nga ana e shokut/shoqes...sepse jemi njerez.....dhe kemi dicka qe na dallon nga kafshet...mendjen...nqs e ve ne pune nuk ka as edhe nje shans te biesh ne dashuri me te dashurin e dikujt tjeter dhe per me teper te mikut tend....

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Jam absolutisht kunder nje fenomeni te tille. Nje gabim te tille mund ta beje zemra, por cdo njeri i pjekur duhet te mendoje me tru dhe pastaj me zemer.

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Veshtire qe te ndodhe por ndodh, sepse ashtu sic themi dashuria dashuria nuk njeh moshe dhe race, nuk njeh dhe kufij, por karakteri i njeiut te forte dhe te te mire ben qe te mos shfaqen keto ndjenja.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  mua me ka ndodhur. shoqja u dashurua me te dashurin tim. shyqyr qe ra brenda ajo me te qe ma hoqi qafe te pakten .

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!  Tani jeni vetem zonjush? Keni nevoje per mbeshtetje shpirterore? Per pak afeksion???

 14. #14

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"16673
  Si do vepronit nese shoku apo shoqja juaj bie ne dashuri me te dashuren /dashurin tuaj???

  Eshte e drejte kjo lloj lidhje??

  Jepni mendimet tuaja

  Me respekt,

  Eri
  Ju lutem mos dilni nga tema *Super Moderatori i flet sidomos Dakut

  Nqs do binte ne dashuri me shokun do te thote qe se pakse shoke *mendimi im dhe po te isha un shoku

  Shokun zgjidhe me te mire se vetja

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Altin, jam kok e kembe brenda teme se kam rene ne dashuri me njeren! Por nuk eshte e dashura e ndonje shokut tim. Prandaj po konsultohem te kjo tema a ta mbaj? Apo te le!

 16. #16

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Vazhdo Daku vetem ti sje per tu shitur!

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  jashte teme


 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  e dashura e nje shokut tim jo se ra ne dasdhuri me mua po thjesht me pelqente dhe deshte te dilni mbashke, un si shqiptare i beses i thashe nuk mundem se nuk kom fytyr ti dal shokut perpara kur ta mari vesh.

  veprova derjt apo gabim nuk e di?

 19. #19
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  Per mendimin tim ke vepruar shume mire

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ne dashuri me te dashuren/dashurin e shokut/shoqes!!

  faleminderit Mima

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te hyj ne pc te shokut permes IP-ave?
  Nga LittleHack nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 02:21 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 3. Bllokoni tastieren e shokut tuaj....!!!!!!
  Nga 3r1k0 nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-09-2010, 07:29 PM
 4. E keni tradhetuar ndonjehere te dashurin/dashuren tuaj?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 10:45 PM
 5. Tragjedi ne Greqi, shqiptari i pret kembet se shoqes
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 11:43 AM