Cfare i terheq meshkujt tek femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Cfare i terheq meshkujt tek femrat

  Receta Gatimi

  Pėrgatitje tė gjata pėrpara pasqyrės dhe orė tė tėra duke menduar se ēfarė do tė thonė. Kjo i ka ndodhur pothuajse ēdo vajze pėrpara njė takimi me njė djalė interesant.
  Megjithatė, sipas doktorit Paul Dobransky, psikolog dhe ekspert i marrėdhėnieve njerėzore nė Universitetin e Harvardit, komunikimi nuk ėshtė aspak i rėndėsishėm nė pėrballjen e parė me njė mashkull.
  Sipas tij, nė pesė minutat e para tė njė takimi, njė mashkull nuk arrin tė mendojė pėr asgjė tjetėr pėrveēse paraqitjen fizike, ndėrsa “sex-apeal” ėshtė jashtėzakonisht i fuqishėm.
  Pas kėtij impakti, pėrzgjedhja mė pas bėhet selektive. Sipas stuadimit tė tij, midis tipareve “dytėsore” tė ēmuara mė shumė tek njė femėr janė e qeshura e saj, stili i veshjes apo sensi i humorit.
  Studimi i tij nxorri nė dritė edhe disa tė dhėna tė tjera tė pabesueshme, si fakti qė flokėt luajnė njė rol kryesor nė tėrheqjen seksuale tė meshkujve.
  Kėshtu, shumica e tyre janė shprehur se volume dhe shkėlqimi i flokėve luajnė njė rol thelbėsor nė vlerėsimin qė krijon impakti fillestar.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po po budalliqe

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Pėrgatitje tė gjata pėrpara pasqyrės dhe orė tė tėra duke menduar se ēfarė do tė thonė. Kjo i ka ndodhur pothuajse ēdo vajze pėrpara njė takimi me njė djalė interesant.
  Megjithatė, sipas doktorit Paul Dobransky, psikolog dhe ekspert i marrėdhėnieve njerėzore nė Universitetin e Harvardit, komunikimi nuk ėshtė aspak i rėndėsishėm nė pėrballjen e parė me njė mashkull.
  Sipas tij, nė pesė minutat e para tė njė takimi, njė mashkull nuk arrin tė mendojė pėr asgjė tjetėr pėrveēse paraqitjen fizike, ndėrsa “sex-apeal” ėshtė jashtėzakonisht i fuqishėm.
  Pas kėtij impakti, pėrzgjedhja mė pas bėhet selektive. Sipas stuadimit tė tij, midis tipareve “dytėsore” tė ēmuara mė shumė tek njė femėr janė e qeshura e saj, stili i veshjes apo sensi i humorit.
  Studimi i tij nxorri nė dritė edhe disa tė dhėna tė tjera tė pabesueshme, si fakti qė flokėt luajnė njė rol kryesor nė tėrheqjen seksuale tė meshkujve.
  Kėshtu, shumica e tyre janė shprehur se volume dhe shkėlqimi i flokėve luajnė njė rol thelbėsor nė vlerėsimin qė krijon impakti fillestar.

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahah qe d.m.th meshkujt nuk shohin asnje tipar karakteri tek femrat...por synojne ate fizik....une i urrej meshkujt e till...qe nuk e fshehin dot qe jane femnist....nuk i duroj dot....qe ne c'do 3 fjale flasin per fizikun e saj.....

  meshkujt nuk e dine...se vete femra,shpirti i saj vlen shume....dhe te depertosh aty...eshte arritje e madhe....

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  ka shume gjera qe i terhjekin

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, paj tash kryesoret dihen po edhe Sinqeriteti, mirebesimi, sjellja, karakteri etj... Edhe kto lujn 1 rol t'rendsishem (:

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahhahahaha dihet...fizikun ....por jo te gjitheve kuptohet...ka edhe nga ata qe adhurojne njeriun shpirtin e saj....

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...pa hezitim ...shpirti i bukur...ai zbukuron gjithcka...jo vetem pamjen fizike...por gjithcka rreth saj...

 9. #9
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te githa sa fliten, por qe kapaku i vihet ne darke !!!

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jane ca gjera

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  jane ca gjera
  sidomos llafet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi,Femrat-Meshkujt!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 10:31 PM
 2. Si manipulojnė femrat me meshkujt!
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-11-2012, 06:43 AM
 3. Stresi tek meshkujt dhe femrat
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 10:47 AM
 4. Femrat me pijanece se meshkujt
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 12:29 PM
 5. Cfare adhurojne meshkujt tek femrat!
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 08:31 AM