Sms romantike & humoristike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 53
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Sms romantike & humoristike

  Receta Gatimi

  Nuk me zinte gjumi....dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku te fshihem?

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Ajo buzeqeshje e mrekullueshme, ai shikim tundues, ajo inteligjence e mbinatyrshme, ajo menyre per ti bere gjerat aq sexy! Ehhhh boll fola per veten...!!!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Shoh detin dhe me shfaqesh ti
  shoh yjet me shfaqesh ti
  shoh qiellin prap ti
  dreqi e mori spostohu pak...

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aah sikur te isha ne vaske me ty
  dhe ti te perkedhelje lekuren time dale ngadale
  te degjoja aromen tende......i dashur sapun

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  zoti te dhuroi ty bukurine,zgjuarsine,embelsine,
  inteligjencen dhe plot virtyte,
  po do me thuash tani:
  ti pse i refuzove?

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  njoftojme qe kane rrembyer Berlusconin
  ne kembim duan 3 milion euro perndryshe i vene flaken...
  bashkohu dhe ti me ne,tashme jan grumbulluar 38 litra benzine....

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me mjaftoi te te shihja qe larg
  per te kuptuar sa simpatik ishe
  me mjaftoi te te shihja qe larg
  per te kuptuar se sa te deshiroja
  me mjaftoi te te shihja qe afer
  dhe kuptova qe paskam qene miop per vdekje...

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Zoti krijoi boten ...mrekulli ,zoti krijoi detin....fantazi,zoti ; krijoi edhe ty...
  Epo nje gomarllek do e bente dhe ai...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  E di ,i dashur
  po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
  vendosa te ta blija , hyra brenda
  por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ecim bregut te detit te dy , ndjej armen tende
  marr guximin te te pyes , "me fal ti f*** ? "

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  hahaha...shume te bukura te gjitha...

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukura labe,ti i ke krijuar?

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Shume te bukura labe,ti i ke krijuar?
  haha jo , si kam ber un , me copy - paste i kam marr

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  per ty thaj detin,
  gris diellin,permbys planetin,
  une per ty behem djall,
  vras njeri hy ne varre..
  une per ty bej gjithqka
  por mbi te gjitha zemer
  bej shaka.

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
  Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nese ne shpirt je i mbushur me deshperim..dhe lotet e tua rrjedhin papushim......mos ki merak aty ndodhem un.........shes facoleta.po more 2 .nje e ke falas

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Thone qe shiu zbukuron gjithcka.barin,lulet ,pemet..ateher nese eshte keshtu..pse sdel jasht kur bie shi......???

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nese jata jote eshte erret mos u pezmato ,vetem lutu.Nese edhe pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret.mos u bej idiot
  SHKO NDIZ DRITEN

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Cne ti ket ber labja keto keto kan shum qe qarkullojn biles jan postuar edhe ketu ne forum nga nje antare tjeter por meqe labja e paska mar me vrull le te vazhdoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:10 PM
 2. Fitoni nje Darke Romantike per Shen Valentin
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:04 PM
 3. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-09-2012, 08:09 PM
 4. Rokere romantike apo shkollare “e krisur”?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-05-2011, 09:30 PM
 5. SMS - Humoristike
  Nga Erinaa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 01:49 PM