Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes

  Receta Gatimi

  Brazilianėt nė fokusin e mediave botėrore. Kėsaj radhe jo pėr talentėt qė nxjerrin, por njė situatė qė nuk shihet shpesh nė fushat e futbollit por kjo gjė ka ndodhur nė ndeshjen e sė shtunės mbrėma.

  Gjatė ndeshjes pėr Kupėn e Brazilit ndėrmjet Palmeiras dhe Santo Andrea, teksa policia po merrej me tifozėt pas pėrleshjeve qė ndodhėn, disa lojtarė po freskoheshin dhe pushonin.

  Njėri prej tyre, i skuadrės mike, Jorge Valdivia, merr pak kohė nė kėndin e fushės pėr tė kryer nevojat personale

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAHA mir ja ka ber sa te vente ne tualet ishte larg

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  aaaaaa ca legenii
  sa vulgar ...beri sikur skish ndodh asgje
  se mos esht i vetmi xhanem....


 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ja kjo tregon se nuk mund te jesh ne nje peshore te barabar me mashkuj

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hhahah O Erina mos tju sjell ca foto un haha

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  haha, epo te shkretet nuk kane kohe te vene ne banjo lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si duken boksierėt para dhe pas ndeshjes
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2012, 03:09 PM
 2. Ndermarrja jone kryen keto sherbime
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-10-2012, 09:56 PM
 3. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 09:46 PM
 4. Ēifti kryen marrėdhėnie nė kishė, merr gjobė 100 euro
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 07:07 PM
 5. Revoltė nė Lezhė, policia shpėton arbitrin e ndeshjes.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2007, 09:00 PM