Milani drejt titullit KAMPION 2010-2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Djallėzore Milani drejt titullit KAMPION 2010-2011

  Receta Gatimi

  AC Milan sot mundi Brescia
  me rezultatin 1-0 me gol te Robinio ne minuten e 82
  duke ju afruar titullit kampion

  1 )MILAN 74

  2 )INTER 66

  3 )NAPOLI 65


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ne kete menyre mund te mbaen lojtaret e milanit siviet

 3. #3
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jooooooooooooo humbi Brescia????

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  urime milanit tim dhe urime te gjith tifozve te milanit. tani vetem ti humbim te gjitha ndeshjet e mbetura mund ta humbim titullin forca my Milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Forca Milannnnnnnnnn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. AC Milan Kampion - Serie A
  Nga argent nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 11:34 PM
 2. Messi: Jemi pranė titullit
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-04-2010, 10:12 AM
 3. Milani, njė gjysmėhap drejt kualifikimit
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 03:58 PM