Shikoni se ēfar veprimi ben Presidenti Obama!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Djallėzore Shikoni se ēfar veprimi ben Presidenti Obama!

  Receta Gatimi


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do jet ndonje manipulim kjo se ska mundesi

 3. #3
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  wow..si e kan bere????

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Une mendoj se vertet eshte montazh, se sma merr mendja qe e ben ky

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Haha,por dhe si montazh spo me duket se.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po dhe mbase e ka ber hahahaha

 7. #7
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po ta kish bere vertet sdo metej ne youtube ky video por do ishte bere "drame" boterore!! ne youtube esht dhe video real...gjithsesi bravo autorit...

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po dhe mbase e ka ber hahahaha
  O Majdi ky duket i urt sma merr mendja qe e ben, nqs kishte me qen Bush-i ndoshta kishte qen e mundur hahahahahah

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  po ta kish bere vertet sdo metej ne youtube ky video por do ishte bere "drame" boterore!! ne youtube esht dhe video real...gjithsesi bravo autorit...
  hahhahahahaha me ne fund e zbuluam hahahahaha

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Haha Cne ai me kto gjera njher doli e verteta

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ishalla s,ka patur njeri pas deres.

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  haha...sa bukur e paskan montuar...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dua .... Dua ... Hmmm cfar dua???
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 103
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 07:30 PM
 2. Avatar Mania - Presidenti Obama dhe Twilight
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 12:08 PM
 3. A ėshtė Obama, Osama Bin Laden? Shikoni videon...
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-01-2009, 12:28 AM
 4. cfar eshte ????????????????
  Nga briken nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 07:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė