15 njerėzit mė tė bukur tė botės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Foto 15 njerėzit mė tė bukur tė botės

  Receta Gatimi

  i ēdo vit edhe sivjet revista People ka publikuar listėn e "Njerėzve mė tė Bukur tė Botės". Listėn e sivjetme tė People e kryeson Jennifer Lopez


  2- Zac Efron


  3- Reese Witherspoon ()


  4- Jessica Simpson  5- Mandy Moore


  6- Katie Holmes


  7- Jennifer Hudson


  8- Kellan Lutz


  9- Dana Delaney


  10- Emma Stone


  11- Mindy Kaling dhe Ellie Kemper


  12- Sandra Bullock


  13- Jennifer Lawrence


  14- Eva Longoria


  15- Ryan Reynolds

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kjo Simpson e fort ! (Y)

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  korrupsioooon...megjithese, kane fillu me i be qefin edhe ketyre te shkreteve......

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  12- Sandra Bullock kjo sme pelqen fare

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum te bukura e meritojn

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mua me del e para sja vlen ta vazhdoj listen

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  pse mua me dalin 16 vall

  nuk e kuptoj pse

  ndoshta labja qe e ka hapur temen e di pergjigjen

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po valbona selimllarin nuk e paskn ven te kjo lista ??!!! per mua duhet te ishin ne liste edhe beyonce edhe nicole scherzinger. jan verte shum te bukura.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  korrupsioooon...megjithese, kane fillu me i be qefin edhe ketyre te shkreteve......
  pse vetem ne shqiperi do ket korrupsojn

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  pse mua me dalin 16 vall

  nuk e kuptoj pse

  ndoshta labja qe e ka hapur temen e di pergjigjen
  , mos kam cuar dhe foton time pa dashje
  te dalin 16 sepse ne vend te 11 jan 2 vajza....

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  per mua duhet te ishin ne liste edhe beyonce edhe nicole scherzinger. jan verte shum te bukura.
  ktu ke te drejt..aty ka nja 2 qe jan kot fare , e jo me te hyn ne ate list ...!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ktu ke te drejt..aty ka nja 2 qe jan kot fare , e jo me te hyn ne ate list ...!
  labe mendimi jot. mendimi eshte ai qe thash. kam shum simpati per ata te dyja edhe si artiste edhe si femra. + EDHE Kelly clarkson

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  labe mendimi jot. mendimi eshte ai qe thash. kam shum simpati per ata te dyja edhe si artiste edhe si femra. + EDHE Kelly clarkson
  shoku lexon mir ti ? thash qe ke te drejt...do ish mir qe te ishin ato qe the ti , dhe te hiqeshin nja 2 evgjitka qe ishin aty siper !!!!!!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po mir mos bertit se me trembe se jam pergjumesh. i bertiten njeriut sa hap syte !!! oooo kjo............., e paskam lexuar mire por kuptimin e kam ven si kam dashur vete. gabimi im sory. kam kujtuar se the jan kot ata te dyja qe thash un jo ata qe jan ne liste.

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  po mir mos bertit se me trembe se jam pergjumesh. i bertiten njeriut sa hap syte !!! oooo kjo............., e paskam lexuar mire por kuptimin e kam ven si kam dashur vete. gabimi im sory. kam kujtuar se the jan kot ata te dyja qe thash un jo ata qe jan ne liste.
  epo ca hyn ne pc pa lar syt o burr i dheut ..

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  epo ca hyn ne pc pa lar syt o burr i dheut ..
  i kam lare syte kam bere edhe dush por nuk po del gjumi se kam flejt heret mbreme.

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  i kam lare syte kam bere edhe dush por nuk po del gjumi se kam flejt heret mbreme.
  mos deshe te thuash "se fjeta vone " ? ehh , qenke vertet pergjumsh .......ik fut koken ne frigorifer...dhe do shikosh efektin

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  labe ashtu doja te thoja por thash vete........
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga paolo maldini; 26-04-2011 mė 12:00 PM.

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  12- Sandra Bullock kjo sme pelqen fare
  Pse moj Erina, e kemi dhe patriote, se eshte me origjine shqiptare

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo bo nuk gucon njeri tja kthej llafin bo bo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Njerezit rinjihen nga syte
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-07-2013, 04:54 PM
 2. Si te sillemi me njerezit qe nuk na duan!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-05-2013, 01:32 PM
 3. Gjerat qė njerėzit pėlqejnė
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-04-2013, 10:16 PM
 4. Sa i urreni njerezit mendjemedhej
  Nga narkoza nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-02-2013, 09:33 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-05-2012, 10:05 AM