Shperndarja BackTrack Linux


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 45
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  ahaaaa.... po po po tash e kuptova Rroftė Pirateria (sa t`jenė Interneti pse me pagu) paguajmė mjaftė 20 euro per internet, keto tjerat le t`jenė si paket shtes

  flm per spjegimin

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  tutoriale per backtrack do ju sjell un kismet... ( edhe un po e shkarkoj kete per 1 ore iku xD ( i mrekullueshem )
  e ke fjalen per kismet server apo per shprehjen shqiptare kur te jemi gjalle

 3. #23
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po po kur i marrim free sepse jane free pse duhe ti paguajme ,ti e kupton se edhe internetin e kemi free

 4. #24
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  e ke fjalen per kismet server apo per shprehjen shqiptare kur te jemi gjalle
  Kismet=te jemi shendosh e mire njeher te kemi shendetin pastaj per server sdi cfare kismet thu

 5. #25
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  m`fal se spo t`kuptoj ? CD shkarkohet dmth programi.iso shkarkohet falas edhe e instalon, ok.

  Po mirembajtja qysh po mendon me pages ? Se spo e kuptoj...
  Eshte sistem operativ,nuk eshte program

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Eshte sistem operativ,nuk eshte program
  patjeter qe eshte os por i destinuar per pentesting hack crack etj, djegia duhet bere ne nji dvd te shkrueshme sepse eshte te paktem 1.8 GB

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  meqe jeni te interesuar per menyra perdorimi ne shqip besoj se fillohet me [per cfare do e perdorni ket os

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  3d ekran ne backtrack http://sickness.tor.hu/?p=17

 9. #29
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dedikuar gjithe hackerave te lirenti forum
  released with bug fixes, upgrades, and the addition of 42 new tools. With the best custom-built 3.2.6 kernel, the best wireless support available at maximum speed. This release have included Metasploit 4.2.0 Community Edition, version 3.0 of the Social Engineer Toolkit, BeEF 0.4.3.2, and many other tool upgrades.

  Kodi:
  http://www.backtrack-linux.org/downloads/

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhet te kesh nerva te merresh me te gjithe ato "veglat" qe te ofron kjo distro, por me par nje qellim!

 11. #31
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua me duket paksa e nerlikuar kjo

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ah, duhet dhe ta kuptosh

  ēfare eshte protokolli http, paketat, shkembimet etj....

 13. #33
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet te kesh nerva te merresh me te gjithe ato "veglat" qe te ofron kjo distro, por me par nje qellim!
  po s'eshte e thene ti persoresh te gjitha

  secili ka qellimet e tij qe e perdor & cfare perdor

 14. #34
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  BackTrack 5 R2 was released on 1st of March, 2012.

 15. #35
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Backtrack nuk eshte per perdorim te perditshem ! Nese je i apasionuar rreth hacking,cracking ose do te vjedhesh pass e wireless te komshiut per kte ben pun backtrack ! E perdor perdite sepse tashme me pelqen si Sistem Operativ dhe i sigurt nga viruset

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  eshte e vertete po te dish ,mundet ta perdoresh shume mire ne perdorim te perditshem .

  - - - Updated - - -

  eshte e vertete po te dish ,mundet ta perdoresh shume mire ne perdorim te perditshem .

 17. #37
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  eshte e vertete po te dish ,mundet ta perdoresh shume mire ne perdorim te perditshem .
  Vetem per shfletim interneti se lojrat qe ka Linux jan paksa te vogla ne krahasim me Windows si dhe shume programe qe duhen jan per Windows !

 18. #38
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mentor Bajrami Lexo postimin
  Vetem per shfletim interneti se lojrat qe ka Linux jan paksa te vogla ne krahasim me Windows si dhe shume programe qe duhen jan per Windows !
  une per i kam te gjitha programet qe me nevojiten ,ne linux sa per lojrat nuk me interesojne shume .

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Thumbs up

  backtrack 5 extreme http://www.backtrack.com.pl/ i kompletuar tamam me te gjithe pjeset e nevojshme tScreenshot.png ne kete faqe mund te shkarkoni dhe Wifi Zone-0.6zrzutekranu7o.pngduhet pasur kujdes sepse sistemi eshte ne gjuhen polake por mund te kthehet edhe ne gjuhe te tjera .

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  backtrack 5 extreme http://www.backtrack.com.pl/ i kompletuar tamam me te gjithe pjeset e nevojshme tScreenshot.png ne kete faqe mund te shkarkoni dhe Wifi Zone-0.6zrzutekranu7o.pngduhet pasur kujdes sepse sistemi eshte ne gjuhen polake por mund te kthehet edhe ne gjuhe te tjera .
  ndyshimi i gjuhes ne ubuntu 10.4 dhe ne backtrack 5 extreme behet ne terminal me komanden
  gnome-language-selectorScreenshot.png
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 05-08-2012 mė 04:00 AM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Top 10 Shperndaresit per Linux
  Nga EMAUS nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-04-2013, 07:27 AM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 04-08-2012, 03:51 PM
 3. Shperndarja e sinjalit wireless
  Nga en03 nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2011, 02:32 PM
 4. Nis shpėrndarja e shpėrblimeve pėr pensionistėt
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2009, 07:59 PM
 5. si tja bej per te shkarkuar linux?
  Nga aurel nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-11-2008, 08:18 PM