Shperndarja BackTrack Linux


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 45 prej 45
 1. #41
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  ndyshimi i gjuhes ne ubuntu 10.4 dhe ne backtrack 5 extreme behet ne terminal me komanden
  gnome-language-selectorSkedarėt e Bashkėngjitur 7537
  PamjaEkranit.pngper ata qe nuk kane ze instaloni ket plugins

 2. #42
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  KALI updated version 1.1.0

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  si nuk ia kam idene kti Linux une...

 4. #44
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Duhet provuar ky Kali Linux dhe pse un kam akoma Back Track per pune te vogla

  @vaaldr1n vetem me kete shperndarje mos u merr se 5 vite burg i merr pak po gabove hahahaha

 5. #45
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet provuar ky Kali Linux dhe pse un kam akoma Back Track per pune te vogla

  @vaaldr1n vetem me kete shperndarje mos u merr se 5 vite burg i merr pak po gabove hahahaha
  hahahahahahahaha! Faleminderit shume per kshillen! Fillim i mbare do dukej per mua... hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Top 10 Shperndaresit per Linux
  Nga EMAUS nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-04-2013, 07:27 AM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 04-08-2012, 03:51 PM
 3. Shperndarja e sinjalit wireless
  Nga en03 nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2011, 02:32 PM
 4. Nis shpėrndarja e shpėrblimeve pėr pensionistėt
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-12-2009, 07:59 PM
 5. si tja bej per te shkarkuar linux?
  Nga aurel nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-11-2008, 08:18 PM