Receta Gatimi

Kryejeni nevojėn me stil


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kryejeni nevojėn me stil

  Firma amerikane Kohler prodhoi njė WC ultra moderne, nė tė cilėn derisa kryeni nevojėn, ju keni mundėsi tė nxeni prapanicėn dhe kėmbėt tuaja. Me mdoelin e ri Numi, firma ka shkuar edhe nėj hap mė tutje nė mėnyrė qė blerėsve tu ofrojė njė pėrvojė sa mė luksoze derisa kryejnė nevojėn.

  Guaska e WC-sė ėshtė e pajisur me pllakė kompjuterike, zėrim dhe touch-screen, njė teledirigjues pėr tė gjitha komandat, prej lėshimit tė ujit deri tek lėshimi i muzikės.

  Natyrisht WC-ja ka edhe freskuesin automatik tė ajrit, ulėsen e cila aktivizohet me lėvizje, dritėn si dhe opcionin ekologjik tė lėshimit tė ujit, dhe e tėrė kjo kushton 6.280 dollarė
  ]

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  aman , ca jan kto shpikje....si tek kjo qe esht 6.280 dollar...si kto qe kemi ne...nje pun bejn...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Hahaha! Kur te ze edhe pylli te duket parajs imagjino te mesohesh me gjithe kete teknologji dhe atje!

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po leter higjenike ka kjo wc se sikur nukpashe gje

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Hahaha! Kur te ze edhe pylli te duket parajs imagjino te mesohesh me gjithe kete teknologji dhe atje!

  kjo me relaksues eshte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2013, 09:13 PM
 2. Stil per diten e Dasmes suaj..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 08:30 AM
 3. Syzet e diellit, detaje me stil
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-05-2011, 01:01 PM
 4. Kėshilla pėr tė pasur njė stil francez
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 08:54 PM
 5. Blushi ripėrsėrit nevojėn pėr tė hyrė nė Kuvend
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 10:54 AM