Ēfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e daniel dani
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ēfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj?

  Receta Gatimi

  ''cfare do donit te benit ne keto momente me te dashuren/in tuaj''??

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e daniel dani
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ehh cfare do te doja ,por me mire nuk po e them

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mos e thuaj se e marrim me mend (shaka )

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po ci keni keto pyetje mo aman pyetje jane keto
  per kafe do dalim e beson njeri

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  .....

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ....

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jam dakort me majdin dhe laben

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  jam dakort me majdin dhe laben
  nga e di ti se cf tham ne ??...ndoshta un thash " dua qe ta godas ne ball"...kurse madji.." do tia perplas te dashures koken per muri " ...haha ulkina ..

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  haahhahhaha po pra un at thash jam dakort me at qe do besh ti dhe majdi me pelqejn idet tuaja hahahha

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vec ta shihja...

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ti shikoj dhe nje here surratin pa e di une pastaj....do ta thyeja ne mes...

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  cka mund te behet,do e benim

 13. #13
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te arratiseshim pa adrese si dikur ...(e pamundur ne fakt)

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  vec ta shihja dhe njehere...

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  vec ta shihja dhe njehere...
  ,,,,,, ....

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  .............
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga catemidleton; 21-05-2013 mė 09:52 PM.

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sdoja te te pyesja siper.....se sdoja te te vija ne siklet....po me qe e vazhdove vet muhabetin .......ti kur thua te dashurin , se ke fjalen per personin aktual te zemres ?

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ......................no coment..............

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ......................no coment..............
  po ti veē komentove...

  Kishim qit plloq...

 20. #20
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ate qe enderron c'do njeri....pak muhabet....nje perqafim....dhe gjumin e embel se bashku.....hahahahahaha kjo eshte.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 768
  Postimi i Fundit: 15-12-2015, 10:13 PM
 2. Cfare po mendoni ne keto momente!!??
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 470
  Postimi i Fundit: 30-11-2015, 07:35 PM
 3. Kujt donit ti telefononit ne keto momente?
  Nga PinkPrincess nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 30-08-2013, 05:17 PM
 4. Ēfare po beni ne keto momente 3
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 30-06-2013, 12:03 AM
 5. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 05:34 PM