Vip-at ne gjendje te tmerrshme.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Vip-at ne gjendje te tmerrshme.

  Receta Gatimi  katy perryyy

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19


  madonna 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo sa keq keta ...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  iii sa keq duken

 5. #5
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  epo njerez jan dhe kto, duken si te paprekshem e te paaritshem; kan leke me thase dhe kan gjithcka ne dispozicjon: parukjer, masazhator, manikyr, pedikyr, stilist, estetist eeeeeee me te gjitha kto edhe tirannosaur te jesh dukesh i bukur!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  hihi, ca fotosh te lodhura

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  waaaaaaaaaaaaa sa krizzzzzzzz ktaaaaaaaaa hahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Frika e tmerrshme nga miu!?
  Nga Erinaa nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 12:14 PM
 2. 10 operacjonet plastike me te tmerrshme!!!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 05:17 PM
 3. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 08:39 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:31 PM
 5. 3 plus 4 Gjendje tė lėndės
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-11-2008, 04:55 PM